Zebra ZC100 – cenově dostupná tiskárna plastových karet Tiskárna Zebra ZC100 představuje ultrakompaktní řešení pro tisk identifikačních plastových karet s minimálními vstupními investicemi. Stejně jako předchozí model ZXP Series 1 je Zebra ZC100 ideální pro aplikace s nízkým objemem jednostranného barevného nebo černobílého tisku. Zebra ZC100 je jednou z nejvíce intuitivních a snadno použitelných tiskáren karet na trhu. Tiskárna se automaticky přizpůsobí tloušťce karty bez nutnosti ručního nastavení,... Celý popis

Koupit za 25 751 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zebra ZC100 – cenově dostupná tiskárna plastových karet
Tiskárna Zebra ZC100 představuje ultrakompaktní řešení pro tisk identifikačních plastových karet s minimálními vstupními investicemi. Stejně jako předchozí model ZXP Series 1 je Zebra ZC100 ideální pro aplikace s nízkým objemem jednostranného barevného nebo černobílého tisku.
Zebra ZC100 je jednou z nejvíce intuitivních a snadno použitelných tiskáren karet na trhu. Tiskárna se automaticky přizpůsobí tloušťce karty bez nutnosti ručního nastavení, výměna barvících pásek je velmi jednoduchá, grafické rozhraní ovladače tiskárny umožňuje bezproblémovou správu i méně zkušeným uživatelům.
Platforma Zebra Print DNA nabízí sbírku vysoce hodnotných řešení, která usnadňují integraci kartových tiskáren Zebra do stávajících aplikací.
Tiskárna karet Zebra ZC100 najde uplatnění v mnoha aplikacích – zaměstnanecké průkazy, identifikační karty, kongresové visačky, plastové cenovky apod.
Přednosti tiskárny:

jednoduché intuitivní ovládání přináší nižší nároky na školení obsluhy a instalaci,
vylepšený výstupní zásobník pro snadné odebírání karet,
vstupní zásobník na 100 karet s automatickým přizpůsobením tloušťce karty,
nově navržené barvící náplně jsou optimalizovány pro snadné vkládání,
u všech modelů je možnost volby mezi automatickým, nebo ručním vkládáním karet,
otvor pro ruční vkládání karet je v případě aktivace zvýrazněn zeleným LED pruhem,
funkce Zebra Print-Touch pro okamžité získání užitečných informací o zařízení pomocí kompatibilního NFC mobilního telefonu nebo tabletu,
SDK pro Windows C#/.Net, Java (pro Windows, MacOS a Linux) a Android OS,
nové grafické rozhraní ovladače usnadňuje nastavení, provoz a údržbu tiskárny karet.

Video:

Proč tiskárnu Zebra ZC100 právě od nás? Jsme autorizovaný prodejce a certifikované servisní středisko pro tiskárny plastových karet značky Zebra. Získejte telefonickou podporu, záruční a pozáruční servis včetně zapůjčení náhradní tiskárny a další nadstandardní služby.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zebra