Zařízení zesiluje rádiový signál z antény, což zvyšuje jeho výkon a kvalitu – zesiluje vlny AM i FM! Intuitivní montáž Plug&Play – stačí jen napojit koncovky mezi anténu a autorádio. Napájení 12V – k jeho napájení můžete snadno použít autorádio nebo zapalovač do auta. Tento zesilovač se vyznačuje vysokou kvalitou signálu, také snižuje výpadky signálu způsobené obtížným terénem.     - Široká kompatibilita - Napájení 12V - Velmi snadná instalace a používání. - Barva:  černá - Zcela nový... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Zařízení zesiluje rádiový signál z antény, což zvyšuje jeho výkon a kvalitu – zesiluje vlny AM i FM! Intuitivní montáž Plug&Play – stačí jen napojit koncovky mezi anténu a autorádio.

Napájení 12V – k jeho napájení můžete snadno použít autorádio nebo zapalovač do auta. Tento zesilovač se vyznačuje vysokou kvalitou signálu, také snižuje výpadky signálu způsobené obtížným terénem.

 

 

- Široká kompatibilita

- Napájení 12V

- Velmi snadná instalace a používání.

- Barva:  černá

- Zcela nový výrobek, OEM balení

- Přijatelná cena

 

 Technické údaje:

- Délka anténního kabelu: 15cm

- Délka din kabelu: 15cm

- Spotřeba energie:?50mA

- Rozměry : 3,5x2cm

- Pracovní frekvence: 88MHz--108MHz

- Vstupní impedance: 75 ohm

- Zesílení signálu: 15±3dB

- Pracovní teplota: -30?-+80?

Skvělý nástroj pro zvýšení výkonu vašeho rádia. Pokud vaše rádio často ztrácí signál, použijte náš zesilovač, aby došlo k nápravě. Jednoduché zařízení , které může pozitivně změnit používání vašeho rádia.

 

 

 
Zobrazit více