Sníte o větším penisu - nezoufejte máme pro vás řešení ! Lékařsky testovaný zvětšovač pánských pohlavních orgánů ProExtender  Možnost zvětšit velikost penisu mají muži již od roku 1990 a tak už není potřebat užívat léky nebo podstupovat chirurgické zákroky, aby muži dosáhli požadované délky penisu. Tento způsob je účinný a bezpečný a prověřený.  Pro získání požadované délky a šířky je potřeba nosit zvětšovač penisu ProExtender minimálné po dobu 5-6-ti měsíců minimálně 5 hodin denně. Pokud se... Celý popis

Koupit za 1 995 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Sníte o větším penisu - nezoufejte máme pro vás řešení ! Lékařsky testovaný zvětšovač pánských pohlavních orgánů ProExtender 

Možnost zvětšit velikost penisu mají muži již od roku 1990 a tak už není potřebat užívat léky nebo podstupovat chirurgické zákroky, aby muži dosáhli požadované délky penisu. Tento způsob je účinný a bezpečný a prověřený. 

Pro získání požadované délky a šířky je potřeba nosit zvětšovač penisu ProExtender minimálné po dobu 5-6-ti měsíců minimálně 5 hodin denně. Pokud se Vám tato doba zdá dlouha, nemusíte se obávat. Nošení ProExtenderu je pohodlné a diskrétní. 

K růstu dochází postupným napínáním, využívá se zde tedy množení tkáňových buněk při vystavení neustále působící trakční síle. (Populárně řečeno, tkáň se snaží docílit stavu, kdy na ni žádná vytahovací síla už působit nebude.)

Kromě prodloužení délky a zvětšení šírky penisu dokáže ProExtender spravit různá zakřivení Vašeho penisu.

 

 

Podrobnosti:

Garantovaná a prověřená metoda zvětšení penisu bez plastické chirurgie nebo zdravotnických zařízení.

Zvětšuje délku i šířku vašeho penisu

Přístroj využívá efektivní metodu dlouhodobého pnutí, jenž během 5-6 měsíců způsobí zvětšení Vaší délky a rozšíření

 

 

Jak to funguje?:

Proextender je založen na principu natahování využívající trakční síly ke zvětšení penisu.Tento nárůst nastává díky reakčním vlastnostem tkání, v nichž dochází k množení a dělení tkáňových buněk působením nepřetržité tažné síly. 

Ve starověkých kulturách byl princip natahování užíván ke zvětšení různých částí těla, jako např. krk (žirafí ženy Paduang kmenu v Barmě), nebo rty a uši dalších afrických a amazonských kmenů. Obdobný princip je používán i v ortopedii po ortopedických operacích k dorůstání částí kostí. 

Prodlužovač pohlavních orgánů je pomůcka, která se snadno nosí a snadno sundává. Je to velice diskrétní a pohodlné. Můžete ji používat během celého dne, když chodíte, sedíte, stojíte více viz video níže...

 

 

Ilustrační video
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ProExtender