Razítka StampoBaby Domácí zvířátka AladinE Razítka StampoBaby Domácí zvířátka je 5 ergonomicky tvarovaných razítek vhodných pro nejmenší děti. Razítko nabízí snadný úchop, hlubokou texturu a velký obrázek! V balení najdete 5 razítek, které se budou snadno držet i nejmenším dětem a to už od 1 roku. StampoBaby jsou razítka určená pro nejmenší děti. Umožňují první snadné vytváření obrázků, které je možné také domalovávat a vybarvovat.  Pomocí razítek můžete děti naučit jak se jmenují domácí zvířátka,... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Razítka StampoBaby Domácí zvířátka AladinE
Razítka StampoBaby Domácí zvířátka je 5 ergonomicky tvarovaných razítek vhodných pro nejmenší děti. Razítko nabízí snadný úchop, hlubokou texturu a velký obrázek!
V balení najdete 5 razítek, které se budou snadno držet i nejmenším dětem a to už od 1 roku.
StampoBaby jsou razítka určená pro nejmenší děti. Umožňují první snadné vytváření obrázků, které je možné také domalovávat a vybarvovat. 
Pomocí razítek můžete děti naučit jak se jmenují domácí zvířátka, kde žijí a co například jedí.
StamboBaby jsou více než razítka. Pokud máte čas - sedněte si ke svým dětem a využijte naplno potenciál této interaktivní hračky:
Samostatnost a sebedůvěra: V batelocím věku "já šám" je prostě úžasné umožnit dítěti pocítit, jaké to je, když něco zvládne samo bez pomoci dospělých. Jeho jemná motorika ještě není zralá dost na to, aby dokázalo dokonale ovládat tužku a aby nakreslilo obrázek plný detailů. Dítě však už zná zvířátka. Pomocí razítek nyní dítě bez pomoci vytvoří dokonalý obrázek. Podělte se s dítětem o tu obrovskou radost, že něco zvládlo samo. Jsou to první a veledůležité krůčky ke zdravé sebedůvěře. Uvidíte, že se mu to bude líbit natolik, že bude chtít razítkovat znovu a znovu. Znovu a zase objevovat to kouzlo, kdy ono samo vytvoří něco dokonalého.
Jemná motorika a grafomotorika a budování neuronových spojů: Nabídněte dítěti k narazítkovaným obrázkům pastelku, voskovku, štětec. Ideálně jenom jednu barvu. A ukaždte dítěti, že se obrázek dá vybarvit. Obrázek, který si dítě samo vytvoří, se stává cílem k vybarvování. Možná úplně poprvé dítě zažije zkušenost, že jeho ruka může být prodloužena o nástroj. O kreslící nástroj. A jeho vlastní vůle může nástroj ovládat. A vytvořit grafickou stopu. Když bude znovu a znovu trénovat, stopa bude přesnější, dítě bude mít nad pastelkou větší kontrolu. Co se děje v mozku? Oko zaznamená cíl, ten se přense do mozku, kde se vytvoří komplexní odpověď. Svaly se pokusí ovládnout nástroj, pomocí kterého se na papír nanese barevná stopa. Do tohoto procesu se zapojuje a propojuje spousta neuronů, které vytváří neuronovou dráhu. Čím častěji se tato situace objevuje, tím víc se spojení upevňuje a automatizuje. Tady se kladou základy pozdějších úspěchů ve škole a dobře zorganizovaného mozku. Pro nás je to zdánlivě jednoduché, pro malé dítě však obrovská práce.
Velikost razítkovaného obrázku cca 4 cm
Obsahuje 5 razítek (z oblečení dobře pratelné) + razítkovací podušku
Doporučený věk: od 18 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALADINE
Věk od 1 let