Alpinestars Tech 7 Enduro

0 %
(0 hodnocení)

Inovovaný model Tech 10 opět nastavuje další milník v oblasti ochrany nohou. U kompletně předělaného celku se zachováním ikonického designu Tech 10 se vývojové oddělení zaměřilo na zvýšení ochrany, redukci hmotnosti (snížení celkové hmotnosti o 400 g na pár bot) a redukci zbytečné masy materiálu s tím související. Nejdůležitějšími inovacemi u nového modelu je přední pružná planžeta v partiích nártu, nový tvar asymetrického systému vodícího kloubu a přepracovaný tvar podrážky s protektorem paty,... Celý popis

Koupit za 8 958 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovovaný model Tech 10 opět nastavuje další milník v oblasti ochrany nohou. U kompletně předělaného celku se zachováním ikonického designu Tech 10 se vývojové oddělení zaměřilo na zvýšení ochrany, redukci hmotnosti (snížení celkové hmotnosti o 400 g na pár bot) a redukci zbytečné masy materiálu s tím související. Nejdůležitějšími inovacemi u nového modelu je přední pružná planžeta v partiích nártu, nový tvar asymetrického systému vodícího kloubu a přepracovaný tvar podrážky s protektorem paty, navrženým s velkým důrazem pro lepší absorbci nárazu a zvýšení prevence zlomeniny paty. Každý komponent původní verze byl podroben důkladnému studiu v souvislosti s redukcí hmotnosti a objemu. Jako příklad za všechny slouží nové ráčny přezek ze slitiny hliníku kované za studena. V kombinaci s využitím nejnovějších, lehkých a odolných kompozitních materiálů je bota jako celek více aerodynamická. Od modelové řady 2021 doznává dalších úprav v podobě upravené konstrukce podrážky, která by měla zajistit pohodnější vyměňovaní středového dílu se zvýšenou prevencí potřeby měnit celou podrážku. Hlavní a středová podážka dále disponuje novým materiálovým složením podrážky a tvarem povrchu, jež by mělo v kombinaci obou detailů zajištovat lepší grip ve všech partiích plochy podrážky.

Konstrukce:

Přepracovaný patentovaný systém posuvné čepele a ochrany v oblasti nártu redukuje přepětí nohy a zprostředkovává optimální poměr mezi flexibilitou, lepší ochranou proti nárazu a tuhostí. Společně s
patentovaným systémem posuvné čepele v oblasti holeně, který redukuje přepětí nohy a zprostředkovává lepší flexibilitu pohybu v zadních partiích boty.
Rozložení boty na vrchní a spodní celek propojený asymetrickým systémem dvojitého vodícího kloubu dovoluje dobrou flexibilitu a přenost rázové síly.
Unikátní přepracovaná ochrana paty Dynamic Heel Compression Protector (DHCP) s robustním plastovým pláštěm a vícekomponentní výstelkou pro lepší absorbci nárazu a zvýšení prevence proti zlomení paty.
Optimalizovaný objem materiálu boty na vnitřní straně pro lepší cit při kontaktu s motocyklem.
Lehčená konstrukce gumové podrážky s novým tvarem protiskluzových prvků zaručuje maximální grip, efektivní odvod vody a současně dovoluje práci a volnost pohybu ve stupačkách při jízdě.
Odlehčená obšívka z kůže s plochami v provedení z odolného termoplastu.
Vrchní manžeta z pružného mikrovlákna zabraňující vniknutí prachu, bahna a vody do interiéru boty.
Povrch vnitřní výstelky z protiskluzového materiálu.
Ventilační prvky umístěné na strategických místech v oblasti holenního protektoru.
Nový tvar vyměnitelných středů podrážek s větší plochou snižuje riziko nutnosti výměny celé podrážky.
Komfortní vložky z dvou komponentní pěny.

Bezpečnostní prvky:

Plochy z trvzeného termoplastu.
Zvýšená ochrana paty.
Odnímatelná komfortní vnitřní botička s integrovaným kloubem.
Boty jsou CE certifikované.

Hlavní přednosti produktu:

Ochrana paty Dynamic Heel Compression Protector (DHCP).
Pružný panel v oblasti nártu zesílený plastovými prvky.
Pevné a lehčené přezky s ráčnami ze slitiny hliníku válcovaného za studena a tvarem dotaženým pro lepší uživatelský komfort.
Snížená hmotnost a optimalizovaný tvar boty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpinestars
Typ motokros
Zapínání přezka
Výška bot nízké - kotníkové
Nepromokavé ano
Zesílení v oblasti řazení ano
Reflexní prvky ne

Podobné produkty