obsah 473 ml, proplach motoru a automatické převodovky. Pomáhá zlepšit spotřebu paliva, zvýšit provozní účinnost a snížit emise benzínových a naftových motorů. Jeho silné složení čistí kal a usazeniny a snižuje spotřebu oleje. Popis: - Připravuje motory a převodovky na nový olej - Odstraňuje usazeniny a kaly pro lepší účinnost, nižší spotřebu paliva a nižší emise - Prodlužuje životnost - Šetrný k životnímu prostředí - Kompatibilní s těsněním - Výsledky už po jednom použití Použití: Doporučuje se... Celý popis

Koupit za 448 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

obsah 473 ml, proplach motoru a automatické převodovky. Pomáhá zlepšit spotřebu paliva, zvýšit provozní účinnost a snížit emise benzínových a naftových motorů. Jeho silné složení čistí kal a usazeniny a snižuje spotřebu oleje.

Popis: - Připravuje motory a převodovky na nový olej - Odstraňuje usazeniny a kaly pro lepší účinnost, nižší spotřebu paliva a nižší emise - Prodlužuje životnost - Šetrný k životnímu prostředí - Kompatibilní s těsněním - Výsledky už po jednom použití Použití: Doporučuje se pro benzinové a dieselové motory a automatické převodovky. Není určeno pro převodovky CVT nebo diferenciály.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Amsoil
Značka Amsoil
Objem 0.473 l