Atomic BACKLAND 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Skialpová helma Atomic BACKLAND BLACK Velikosti jsou uvedeny v cm (obvod hlavy). Helma Atomic Backland znamená bezpečnost, pohodlí a funkčnost v perfektní rovnováze: dokonalý univerzální společník na cesty do hor. Série Atomic Backland byla vždy o kvalitním a dostupném turistickém vybavení pro každého lyžaře – a helma Backland je přesně taková. Je to bezpečnost, pohodlí a výkon v dokonalé rovnováze: přilba je dodávána s podšívkou Full Cap Ski a prodyšnou podšívkou Skimo, což znamená, že... Celý popis

Koupit za 2 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skialpová helma Atomic BACKLAND BLACK

Velikosti jsou uvedeny v cm (obvod hlavy).

Helma Atomic Backland znamená bezpečnost, pohodlí a funkčnost v perfektní rovnováze: dokonalý univerzální společník na cesty do hor.

Série Atomic Backland byla vždy o kvalitním a dostupném turistickém vybavení pro každého lyžaře – a helma Backland je přesně taková. Je to bezpečnost, pohodlí a výkon v dokonalé rovnováze: přilba je dodávána s podšívkou Full Cap Ski a prodyšnou podšívkou Skimo, což znamená, že jste v krytí od hluboké zimy až po vysoké léto (přilba je také certifikována pro více norem pro lyžování, horolezectví a cyklistika). Holocore a AMID (Atomic Multi-directional Impact Deflector) poskytují až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než průmyslové bezpečnostní standardy. Konstrukce skořepiny Hybrid EPP In-Mold je odolná, lehká a maximálně bezpečná, s přidanými mikroskořepinami PC pro zpevnění konstrukce bez většího objemu. A jako všechny helmy Backland přichází s malými detaily, které dělají velký rozdíl, jako je upevnění čelovky.

Systém 360° Fit

Helma se dokonale přizpůsobí velikosti a tvaru vaší hlavy – navíc je výškově nastavitelná pro 100% individuální pohodlí.

Odnímatelná a pratelná vložka

Pohodlná a lehká s integrovanými 3D tvarovanými náušníky: teplá v chladných dnech a chladivá, když je teplo.

Odnímatelná a pratelná vložka Skimo

Optimalizovaná pro pohodlí, ochranu a větrání: lehká, absorbuje pot a udržuje hlavu v chladu.

Technologie RECCO

Pomáhá profesionálním záchranářům vás najít, pokud jste zasypaní v lavině nebo se ztratíte v horách.

Upevnění čelovky

Upevnění v přední části, díky kterému můžete čelovku snadno a rychle připevnit tak, aby se nehýbala.

Reflexní prvek

V zadní části helmy poskytuje ochranu s vysokou viditelností. Skvěle se hodí na noční jízdy nebo výlety.

Hmotnost: 350g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2022 / 2023
Se štítem ne