Vše v jednom: Atomic Pro CS1 jsou skutečně univerzální běžky s Combi Flex vhodné na klasické i bruslařské tratě. Oblíbené běžky kombinují nejlepší vlastnosti bruslí a klasických běžek. Jsou ultralehké díky jádru High Densolite a ultra univerzální díky ploché konstrukci Pro. Vyznačují se Easy Edge Sidecut a dvojdrážkovou základnou: vlastnosti, které poskytují velký rozdíl ve stabilitě a ovládání, díky čemuž se s běžky obzvlášť snadno manipuluje i ve sjezdu. Ideální jsou pro méně technické běžkaře,... Celý popis

Koupit za 5 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vše v jednom: Atomic Pro CS1 jsou skutečně univerzální běžky s Combi Flex vhodné na klasické i bruslařské tratě.

Oblíbené běžky kombinují nejlepší vlastnosti bruslí a klasických běžek. Jsou ultralehké díky jádru High Densolite a ultra univerzální díky ploché konstrukci Pro. Vyznačují se Easy Edge Sidecut a dvojdrážkovou základnou: vlastnosti, které poskytují velký rozdíl ve stabilitě a ovládání, díky čemuž se s běžky obzvlášť snadno manipuluje i ve sjezdu. Ideální jsou pro méně technické běžkaře, kteří hledají všestranného společníka, který je provede jakoukoli trasou. Chcete toto všechno? Tyto běžky jsou originální všestranné běžky s kombinovaným flexem pro klasické tratě a bruslení.

VÁZÁNÍ - PROLINK PRO COMBI

Tajemství dobrého vázání na běžky spočívá v perfektně sladěném flexi. Lehké vázání má střední ohyb, který přináší špičkový výkon v obou disciplínách - klasických i bruslařské. Nabízí jedinečný pocit na sněhu a velmi přímé spojení mezi botou a běžkami. Má také závodní páku, která se otevírá a zavírá automaticky. Je kompatibilní se všemi 2-kolejnicovými botami, včetně NNN® a Turnamic®. Pro ambiciózní běžkaře je Prolink Pro Skate skvělou volbou pro obě disciplíny a je ideální pro použití s bežkami Pro CS1.

TECHNIKA

VYSOKÝ DENZOLIT - Lehký, stabilní a robustní. Denzolit je vyráběn interně a ve třech různých variantách: Densolite, High Densolite a Ultra High Densolite. Všechny variace jsou stejně robustní, ale High a Ultra High jsou lehčí a dynamičtější.
BI 2000
HROT COMFORT - Širší hrot pro větší stabilitu a lepší řízení. Ideální pro začátečníky až středně pokročilé běžkaře.
DVOJITÉ DRÁŽKY - Dvě drážky v základně usnadňují řízení, optimalizují ovládání a umožňují bruslení bez námahy.
EASY EDGE SIDECUT - Díky paralelnímu vykrojení se běžky snadněji postaví na hranu ve sněhu - pro vynikající stabilitu a ovládání řízení.

PRO CS1 + PROLINK PRO COMBI
Běžky kombinují nejlepší vlastnosti brusle a klasické lyže. Díky vysokému denzolitovému jádru jsou velmi lehké a plochá konstrukce Pro je velmi univerzální. Navíc jsou vybaveny systémem Easy Edge Sidecut a základnou s dvojitými drážkami - funkce, které výrazně optimalizují stabilitu a ovládání běžky, takže se s ní velmi snadno běhá, dokonce i z kopce. Tyto běžky jsou ideálním partnerem pro méně technicky zkušené běžce na jakékoliv běžecké tratě.
Vlastnosti:

Extra:

Comfort hrot
Dvojitá drážka
Easy Edge Sidecut

Základna: BI 2000
Jádro: Vysoký denzolit
Konstrukce: Pro Construction
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží kombinované
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Atomic
Skluznice Base Index 2000
Určení unisex
S vázáním ano