Konečně fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny pro všechny aktivní sportovkyně. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Pro sezónu 22/23 mají tyto lyže nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Lyže jsou také přesněji párovány... Celý popis

Koupit za 3 480 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Konečně fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny pro všechny aktivní sportovkyně. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Pro sezónu 22/23 mají tyto lyže nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Lyže je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz je doplněná tulením pásem (skinem) pro pohodlné stoupání bez vosku. Váha páru lyží při délce 182 cm je 1350 g.

Specifikace

Zařazení
Běžecké lyže - CRUISING, BĚŽKY SKIN, DÁMSKÉ BĚŽKY

Pohlaví
Ženy

Skluznice
S vloženým tulením pásem

Podložka
NIS

Vázání
NNN TOURING AUTO CLASSIC

 

Geometrie

Délka (cm)
Profil
Váha lyžaře (kg)

166 M/H
51-46-48
45-57

174 M/H
51-46-48
56-69

182 M/H
51-46-48
71-85

 

 

Použité technologie

NIS PLATE

Podložka kompatibilní s "nasouvacím" vázáním Rottefella pro přichycení vázání bez nutnosti použití šroubů.
 
3D SHAPE

Nepravidelné tvarování jádra má velký význam na celkové torzní tuhosti běžeckých lyží a snížení jejich váhy.
 
WOODCORE

Dřevěné jádro, které se skládá z mnoha spojených lamel výběrového dřeva pro zajištění stability jádra. U běžeckých lyží navíc se vzduchovými kanálky pro odlehčení.
 
SKIN TECHNOLOGY

 
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Sporten
Skluznice skin
Protismyk ano
Určení dámské
S vázáním ne