Atomic Savor Big HD

0 %
(0 hodnocení)

Brýle Atomic Savory Big HD jsou plné technologií - dodáváno ve velkém, odvážném a nádherně jednoduchém balení. K dispozici je dvojitá čočka Fusion (FDL) pro zorné pole až o 20% větší bez odrazů nebo mlžení. Technologie HD Lens pomáhá výrazně vylepšit kontrast za každých podmínek. Jsou také kompatibilní s brýlemi Over The Glasses (OTG LITE), což znamená, že se v případě potřeby pohodlně vejdou na dioptrické brýle. VLASTNOSTI RÁM LIVE FIT Flexibilní střih Y a přizpůsobivá trojvrstvá obličejová pěnová... Celý popis

Koupit za 3 507 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brýle Atomic Savory Big HD jsou plné technologií - dodáváno ve velkém, odvážném a nádherně jednoduchém balení. K dispozici je dvojitá čočka Fusion (FDL) pro zorné pole až o 20% větší bez odrazů nebo mlžení. Technologie HD Lens pomáhá výrazně vylepšit kontrast za každých podmínek. Jsou také kompatibilní s brýlemi Over The Glasses (OTG LITE), což znamená, že se v případě potřeby pohodlně vejdou na dioptrické brýle.
VLASTNOSTI

RÁM LIVE FIT

Flexibilní střih Y a přizpůsobivá trojvrstvá obličejová pěnová forma na kontury vašeho obličeje pro okamžité přizpůsobení.

TECHNOLOGIE HD ČOČKY

Technologie kontrastních čoček s vysokým rozlišením využívá krystaly čočky na zajištění neuvěřitelné viditelnosti na sněhu za každých světelných podmínek.

CYLINDRICAL FUSION DVOJITÁ ČOČKA (FDL)

Tato čočka používá místo další pěnové vrstvy laminaci, což znamená o 15% větší zorné pole, žádné lomy, odrazy nebo mlžení. Všechny čočky Fusion jsou optické třídy 1.

KOMPATIBILITA OVER THE GLASSES (OTG LITE)

Brýle kompatibilní s technologií Over The Glasses (OTG Lite) mohou nosit lidé, kteří lyžují s dioptrickými brýlemi. Speciální drážky v (o něco větším) rámu zapadají do spánkových postranic vašich brýlí, což vám pomáhá lépe vidět, aby se vám lépe lyžovalo.

ADAPTIVE LF TRI-LAYER FACE FOAM

ADAPTIVE LF TRI-LAYER FACE FOAM - vyrobená ze speciální pěny Memory Face, která se přizpůsobí vaší tváři.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex

Podobné produkty