ZÁKLADNÍ INFORMACE LIVE FIT Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se. ABS HARD SHELL Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnosti. AIRCON Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu. ADJUSTABLE VISOR SETTING Systém helmy s nastavitelným visorem. Můžete přepnout mezi normální... Celý popis

Koupit za 4 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE

LIVE FIT

Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se.

ABS HARD SHELL

Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnosti.

AIRCON

Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu.

ADJUSTABLE VISOR SETTING

Systém helmy s nastavitelným visorem. Můžete přepnout mezi normální polohou Vision, kdy spodní okraj visoru zůstane blízko obličeje a helmy pro těsné uzavření a skvělé vertikální zorné pole. Druhá poloha je OTG, kdy se hledí o 8mm oddálí od obličeje a vznikne tím dostatečný prostor pro brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě.

HOLO CORE

Tato jedinečná konstrukce typu „karton od vajec“ vytváří rozšířenou deformační zónu pro maximální absorpce otřesů. Dodává se s ventilačními otvory, takže je lehčí a také ventiluje.

360 FIT SYSTEM

Tento system vám umožní si uzpůsobit helmu dle tvaru hlavy.

STEREO TECHNOLOGY

Devět vrstev vysoce kvalitního zrcadlového povlaku, zvýšení ochrany před oslněním a snížení únavy očí, podání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021
Se štítem ano