Autoprofi Automatic Transmission Conditioner - Kondicionér do oleje v automatické převodovky podstatně redukuje tření, zajišťuje hladké řazení převodových stupňů a chrání těsnění a kroužky. Tento fakt vyúsťuje ke zlepšení životnosti všech částí v automatické převodovce. Podstatně redukuje opětovné znečištění sedimenty. Pro všechny typy automatických převodovek, včetně typu převodovky CVT a DSG. Benefity: – Značně redukuje tření. – Zajišťuje hladké řazení. – Chrání těsnící kroužky a těsnění.... Celý popis

Koupit za 203 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Autoprofi Automatic Transmission Conditioner - Kondicionér do oleje v automatické převodovky podstatně redukuje tření, zajišťuje hladké řazení převodových stupňů a chrání těsnění a kroužky. Tento fakt vyúsťuje ke zlepšení životnosti všech částí v automatické převodovce. Podstatně redukuje opětovné znečištění sedimenty. Pro všechny typy automatických převodovek, včetně typu převodovky CVT a DSG.

Benefity:

– Značně redukuje tření.

– Zajišťuje hladké řazení.

– Chrání těsnící kroužky a těsnění.

– Zvyšuje životnost všech součástek.

Aplikace:

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!

Přidejte do olejového okruhu převodového systému. Dříve odsajte množství oleje, odpovídající objemu použitého aditiva. 250ml postačuj pro osobní vozidla, nebo 10% objemu oleje pro nákladní vozidla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autoprofi