Autronic ABD-1214 černý

90 %
(15 hodnocení)

STOJAN NA ŠATY - teleskopický s odkladačem - černý Praktický teleskopický stojan na šaty, který lze rozšířit ze základní šířky 94 cm až na šířku 160 cm. Ve spodní části stojanu je praktický odkladač na krabice či obuv, tvořený dvěmi spojovacími kovovými spojovacími trubkami. Provedení chrom / černá barva kovu a plastu a pojezd bez aretace. Výškově lze nastavit od 94 cm do 167 cm. Doporučená nosnost je 10 kg rovnoměrně rozložené zátěže na jedno rameno. Stojan je určený do domácností a není určen... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

STOJAN NA ŠATY - teleskopický s odkladačem - černý Praktický teleskopický stojan na šaty, který lze rozšířit ze základní šířky 94 cm až na šířku 160 cm.

Ve spodní části stojanu je praktický odkladač na krabice či obuv, tvořený dvěmi spojovacími kovovými spojovacími trubkami. Provedení chrom / černá barva kovu a plastu a pojezd bez aretace.

Výškově lze nastavit od 94 cm do 167 cm. Doporučená nosnost je 10 kg rovnoměrně rozložené zátěže na jedno rameno. Stojan je určený do domácností a není určen pro zátěžový provoz. Dodáváno v demontovaném stavu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Materiál kovové
Barva černé
Šířka 160 cm
Výška 167 cm
Hloubka 44 cm
Styl moderní