B2B Návleky na boty voděodolné do sněhu, vody i bláta Sáhněte po vodotěsných návlecích na nohy, které zabraňují vniknutí bláta, nečistot, písku, keřům nebo kamení do bot či kalhot. Navíc udržuje nohy v teple. Návleky na boty se hodí do sněhu, deště, pouště, džungle, na turistiku, lov, horolezectví nebo lyžování. Navlékněte si návleky na nohy a zdolejte drsné a extrémní terény. Odolný a prodyšný materiál Tyto návleky na boty jsou vyrobeny ze silného a odolného materiálu s vysokou odolností proti roztržení... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

B2B Návleky na boty voděodolné do sněhu, vody i bláta

Sáhněte po vodotěsných návlecích na nohy, které zabraňují vniknutí bláta, nečistot, písku, keřům nebo kamení do bot či kalhot. Navíc udržuje nohy v teple. Návleky na boty se hodí do sněhu, deště, pouště, džungle, na turistiku, lov, horolezectví nebo lyžování. Navlékněte si návleky na nohy a zdolejte drsné a extrémní terény.

Odolný a prodyšný materiál

Tyto návleky na boty jsou vyrobeny ze silného a odolného materiálu s vysokou odolností proti roztržení a propíchnutí. Materiál se silným vodoodpudivým a polyuretanovým povlakem pomáhá odvádět vlhkost při šlapání v kalužích přes déšť nebo sníh. Návleky na boty jsou pohodlné a prodyšné pro vaši expedici v zimě i v létě.

Návleky na boty, které splynou s vašimi botami

Tmavá barva návleků nabízí skvělý zážitek. Vysoké návleky na nohy zabírají ve vašem batohu minimální prostor a k tomu vás ušetří mokrých ponožek, bolestivých škrábanců a dalších nepříjemných situací.

Nastavitelný řemínek

S nastavitelným řemínkem a sponou na spodní straně se návleky na boty dají nastavit na různé velikosti bot i běžeckých bot. Nabízíme velikost M a L. Snadno se nasazují a sundavají pomocí suchého zipu se širokým rozevřením vpředu. Podívejte se na naši tabulku velikostí návleků, kde naleznete rozměry lýtka, délku návleku i velikost nohy.

Vodotěsná tkanina

Tyto návleky na boty jsou vyrobeny z nepromokavé směsi 600D Oxford a polyesterové tkaniny poskytují vynikající odolnost proti vodě a roztržení a propíchnutí.

Specifikace:

- Materiál: nepromokavá textilie Oxford Oxford 600D

- Barva: černá

- Velikost: M a L (viz tabulka níže)

- Hmotnost: 260 g

- Obsah balení: 1 pár návleků na nohy (boty nejsou součástí balení)

Funkce návleků na boty:

1. Prodyšná a voděodolná kompozitní tkanina a vynikající odolnost proti roztržení, aby návleky na boty seděly vaší velikost
2. Nastavitelný, lehký, udržující v suchu a pohodlí, tepelná izolace a snadné přenášení
3. Při lezení nebo cestování v poušti se vyhnete kaktusům, bodlákům a trním
4. Jsou velmi pohodlné na nošení a sundání
Zobrazit více