Dekorace v podobě tlapkami a prošití přidává obojkům na stylu a estetice. Tlapky jsou skvělým motivem, který zdůrazňuje, že obojky jsou určeny pro zvířecí miláčky, zatímco prošití dodává obojkům na robustnosti a pevnosti. Přítomnost dvou svařovaných déček je praktickou výhodou, která umožňuje snadné a bezpečné připevnění vodítka k obojku. Dvě déčka dávají možnost různých způsobů připevnění vodítka, což je užitečné během procházek nebo tréninku psa. Pokud hledáte luxusní, pevné a funkční obojky... Celý popis

Koupit za 810 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dekorace v podobě tlapkami a prošití přidává obojkům na stylu a estetice. Tlapky jsou skvělým motivem, který zdůrazňuje, že obojky jsou určeny pro zvířecí miláčky, zatímco prošití dodává obojkům na robustnosti a pevnosti.

Přítomnost dvou svařovaných déček je praktickou výhodou, která umožňuje snadné a bezpečné připevnění vodítka k obojku. Dvě déčka dávají možnost různých způsobů připevnění vodítka, což je užitečné během procházek nebo tréninku psa.

Pokud hledáte luxusní, pevné a funkční obojky pro své střední nebo velké plemeno psa, obojky vyrobené z kvalitní vrchové hovězí kůže, podšité semišovou kůží, zdobené tlapkami a prošitím, s dvěma svařovanými déčky pro připnutí vodítka by mohly být skvělou volbou. Nezapomeňte, že kvalitní obojek je důležitý pro pohodlí a bezpečnost vašeho psa.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BafPet
Typ obojku klasické