Hunter Obojek Love

100 %
(2 hodnocení)

Láska k pejskům, láska k detailům, láska ke kvalitním materiálům, láska k řemeslnému zpracování - to vše je značka HUNTER a na tom si stojí už desítky let. Kolekce obojků a vodítek LOVE odráží všechny tyto hodnoty. Použitá hovězí kůže zaujme svou pružností a pevností. Na první pohled zaujmou detaily ve tvaru srdce, které jsou každé zvlášť ručně prošity a pečlivě olemovány v dílně Hunter. Kromě krásného designu se obojek LOVE vyznačuje také kvalitním zpracováním a důrazem kladeným na pohodlí pejska.... Celý popis

Koupit za 960 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Láska k pejskům, láska k detailům, láska ke kvalitním materiálům, láska k řemeslnému zpracování - to vše je značka HUNTER a na tom si stojí už desítky let. Kolekce obojků a vodítek LOVE odráží všechny tyto hodnoty. Použitá hovězí kůže zaujme svou pružností a pevností. Na první pohled zaujmou detaily ve tvaru srdce, které jsou každé zvlášť ručně prošity a pečlivě olemovány v dílně Hunter.

Kromě krásného designu se obojek LOVE vyznačuje také kvalitním zpracováním a důrazem kladeným na pohodlí pejska. Obojek je podšitý měkkou hovězí nappa kůží, aby vašemu mazlíčkovi zajistil co největší možný komfort při každodenním nošení na krku. Tento obojek si prostě zamiluje každý pes i páníček!

- výběrová měkká hovězí kůže

- jednotlivě a ručně všitá srdce

- vyrobeno v Německu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hunter
Typ obojku klasické
Materiál kožené