Brusle Bauer Vapor Hyperlite S21 INT - profesionální hokejové brusle jsou vlajkovou lodí bruslí Bauer z řady Vapor. Popis: Brusle je vyrobena za pomocí nejmodernějších technologií, z nejmodernějších materiálů a ohromí vás svým designem, kombinují maximální kvalitu a praktické využití, které pocítíte hned po prvním obutí. Řada bruslí Bauer Vapor je speciálně navržená pro hbité a rychle akcelerující hráče. - Model bruslí Hyperlite je to nejlepší, co řada Vapor v roce 2021 nabízí. - Jedná se o... Celý popis

Koupit za 22 769 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brusle Bauer Vapor Hyperlite S21 INT - profesionální hokejové brusle jsou vlajkovou lodí bruslí Bauer z řady Vapor.

Popis:

Brusle je vyrobena za pomocí nejmodernějších technologií, z nejmodernějších materiálů a ohromí vás svým designem, kombinují maximální kvalitu a praktické využití, které pocítíte hned po prvním obutí. Řada bruslí Bauer Vapor je speciálně navržená pro hbité a rychle akcelerující hráče.

- Model bruslí Hyperlite je to nejlepší, co řada Vapor v roce 2021 nabízí.

- Jedná se o prémiové brusle, které byly vyvinuty ve spolupráci s nejlepšími profesionály jim na míru, ale poslouží skvěle i hokejistům, kteří hrají jen pro zábavu.

- Modelovou řadu Vapor charakterizuje především přizpůsobivost rychlému a hbitému odrazu hráče. Podrážka Hyperflex, složená z kompozitního materiálu v přední části brusle, a litého pružného materiálu v části zadní.

- Tato technologie nabízí maximální přenos energie při akceleraci a pocit dokonalé jistoty při jízdě v oblouku.

- Velký přínos má také moderní systém šněrování Hyperflex, který se stará o to, aby brusle co nejlépe obepla nohu hráče.

- Hokejista se zásluhou tohoto šněrování při akceleraci snadno dostane do předklonu a získá boční stabilitu.

- Pokud zbožňujete co největší pohodlí, pak vás potěší, že jazyk brusle v sobě má zapracovanou unikátní pěnu Aerolite, napomáhající maximální lehkosti.

- U bruslí Vapor HyperLite navíc najdete nůž Pulse TI s brilantním skluzem, který je s bruslemi standardně dodáván.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Použití hokejové
Určení dětské
2v1 ne
Výkonnostní třída pro profesionály
Brankářské ne
Kačenky ne
Zavazování tkaničky
Zobrazit více parametrů