Nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022 se jmenuje Mach a nabízí opravdovou kvalitu!  Nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022 se jmenuje Mach a nabízí opravdovou kvalitu!  Kotva tabulky velikostí   Brusle Bauer Supreme Mach nabídnou spoustu úžasných funkcí, ale zaměřují se na tři klíčové upgrady. Za prvé, brusle Bauer Supreme Mach budou obsahovat zónu Active Motion Performance Flex. AMP Flex Facing je umístěn mezi 2. a 3. očkem a bude mít za následek lepší ohnutí dopředu během každého... Celý popis

Koupit za 27 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022 se jmenuje Mach a nabízí opravdovou kvalitu!  Nejvyšší model řady Supreme pro sezónu 2022 se jmenuje Mach a nabízí opravdovou kvalitu! 

Kotva tabulky velikostí
 

Brusle Bauer Supreme Mach nabídnou spoustu úžasných funkcí, ale zaměřují se na tři klíčové upgrady.
Za prvé, brusle Bauer Supreme Mach budou obsahovat zónu Active Motion Performance Flex. AMP Flex Facing je umístěn mezi 2. a 3. očkem a bude mít za následek lepší ohnutí dopředu během každého kroku. Tento vylepšený rozsah pohybu povede k silnějšímu kroku.
Dále na bruslích Bauer Supreme Mach najdete nový jazyk Powercoil. Jazyk Powercoil obsahuje vstřikovanou vložku s vyšší rychlostí zpětného rázu. Výsledkem je zlepšená schopnost ohybu.
A konečně, nová Unibody Powerwrap Technology, C.Y.B., použita k vyztužení spodní části bruslí Bauer Supreme Mach. Tím se optimalizuje přenos energie, konkrétně při odrazu od ledu.
Hlavní část brusle tvoří 3D odolný 12K karbonový kompozit. Velkmi tuhý materiál, skvělý pro přenos energie a samozřejmě neuvěřitelné lehký. Bota je samozřejmě tepelně tvarovatelná, aby se perfektně přizpůsobila chodidlu.
Uvnitř brusle se nachází vložka Lock_fit Pro, která má vlastnosti nejen udržet nohu pevně na místě, ale také odvádí pot a udržuje nohy v suchu během výkonu. Uvnitř se nachází i chrániče kotníků Aerofoam Pro, které udrží nohy v pohodlí.
Holder Tuuk Lightspeed Edge již tradičně nabízí nejrychlejší výměnu nože na trhu.
Brusle má asymetrickou špičku, což pomáhá eliminovat negativní prostor v botě, tím je lepší přenos energie při každém kroku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Použití hokejové
Určení pánské
Výkonnostní třída pro profesionály

Podobné produkty