Bern Macon 2.0 Mips 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Bern Macon 2.0 Mips metallic champagne 20/21 Helma Macon je v line-upu helem Bern naprostou klasikou. Letos dostala svěží design a funkce a přicází jako updatovaný model, Macon 2.0! Model Macon je již dlouhou dobu považován za helmu pro všechny druhy outdoorových aktvit. Její konstrukce využívá tenkou skořepinu ABS vyloženou EPS pěnou pro vytvoření pevné avšak lehké helmy. Dalším přínosem helmy Macon jsou klapky na uši, do kterých vložíte sluchátka a můžete tak jezdit za poslechu oblíbené hudby.... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bern Macon 2.0 Mips metallic champagne 20/21

Helma Macon je v line-upu helem Bern naprostou klasikou. Letos dostala svěží design a funkce a přicází jako updatovaný model, Macon 2.0! Model Macon je již dlouhou dobu považován za helmu pro všechny druhy outdoorových aktvit. Její konstrukce využívá tenkou skořepinu ABS vyloženou EPS pěnou pro vytvoření pevné avšak lehké helmy. Dalším přínosem helmy Macon jsou klapky na uši, do kterých vložíte sluchátka a můžete tak jezdit za poslechu oblíbené hudby.

Funkce a výhody nové vyjímatelné vložky

- Nové umístění suchých zipů na vnější straně úpletu

- Náušníky jsou všity do čelenky vložky, což má za následek hladší přechod z úpletu a tím je zajištěno ještě větší pohodlí

- Nový Top Pad System - použití nového mesh materiálu a polstrovaných segmentů v horní části a po obvodu

Velikost:

- S: 52 - 55,5cm (obvod hlavy)

- M: 55,5 - 59cm (obvod hlavy)

- L: 59 - 62cm (obvod hlavy)

Parametry

- Thin Shell - úzká ABS skořepina s EPS výstelkou tvoří lehkou a odolnou All Season helmu.

- EPS - tvrzený polystyren, hmota s vysokou absorbcí nárazu, nejrozšířenější tlumící vrstva používaná při výrobě helem

- ABS Shell - tenká skořepina z velmi odolného plastu pro maximální ochranu hlavy při nárazu

- EZ Fit - systém umožňující rychlé nastavení velikosti

- Bern Profile

- Skate Inspired

- 13 Radial Vents

- Low Profile Sink

- 2 Shell Sizes

- Multi Sport - helma má certifikaci i na cyklistiku, skateboarding a kolečkové brusle s možností výměny zimní za letní vložku

- Hmotnost - 376 g

Helma Bern Macon splňuje normy CPSC a EN 1078 (přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí) a EN 1077B (přilby na snowboard a lyže).

MIPS

- Helma vybavená technologií MIPS (Multi-directional Impact Protection System) se skládá ze tří hlavních částí. EPS polystyrenová skořepina, kluzná vložka MIPS a elastomery, které první dvě části spojují.

- Zdrojem inspirace pro pantent MIPS je lidský mozek

- Mozek je obklopen mozkomíšním mokem, díky kterému se mozek v lebce pohybuje a je chráněn před nárazy. Napodobením přirozené ochrany mozku funguje i unikátní technologie MIPS, která spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny.

- Tenká třecí vrstva MIPS je umístěna mezi vnitřní polstrovanou část a svrchní EPS skořepinu helmy pomocí speciálně vyvinutých ohebných úchytů. Svým uspořádáním nijak neruší celkový vzhled ani tvar helmy, nesnižuje komfort, ani nenarušuje technické vlastnosti. V okamžiku nárazu se vrstva MIPS posune spolu s hlavou nezávisle na směru nárazu a omezí rotaci mozku, která může představovat velké nebezpečí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bern
Určení unisex
Sluchátka ano
Modelová řada 2020 / 2021