Golfový stand bag Big Max Dri Lite Hybrid Prime je dokonalým, všestranným řešením pro golfisty, kteří rádi vozí nebo nosí. Je vyroben z luxusní umělé kůže s 14 komorovým řadičem pro golfové hole a řadou prostorných kapes. Perfektně sedí na golfovém vozíku díky své ploché, kompatibilní základně, odnímatelným popruhům a uzamykacím nožičkám. Nabízí dostatek úložného prostoru pro použití na vozíku. Jako první z těchto modelů je vyroben z umělé kůže, která nezatěžuje životní prostředí a stanovuje tak... Celý popis

Koupit za 7 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový stand bag Big Max Dri Lite Hybrid Prime je dokonalým, všestranným řešením pro golfisty, kteří rádi vozí nebo nosí. Je vyroben z luxusní umělé kůže s 14 komorovým řadičem pro golfové hole a řadou prostorných kapes. Perfektně sedí na golfovém vozíku díky své ploché, kompatibilní základně, odnímatelným popruhům a uzamykacím nožičkám. Nabízí dostatek úložného prostoru pro použití na vozíku.

Jako první z těchto modelů je vyroben z umělé kůže, která nezatěžuje životní prostředí a stanovuje tak nový trend v golfovém prostředí. 14cestný organizér s měkkým polstrováním zajistí, že jsou hole vždy v perfektním stavu. Spolu s vodotěsným organizérem  zůstává Vaše vybavení suché.

Hlavní vlastnosti:

- 14 komor rozdělených po celé délce bagu

- elegantní design

- vyrobeno z umělé kůže

- odnímatelné popruhy

- díky své konstrukci skvěle pasuje na golfový vozík

- chladící kapsa

-  voděodolný

- 7 kapes

- držák na rukavici

- držák na deštník

- komfortní polstrované popruhy

- kryt do deště

- hmotnost: 2,9 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Big Max
Hmotnost 2.9 kg