Boccia Titanium 0835-01

0 %
(0 hodnocení)

BOCCIA TITANIUM\n      Hodinky a šperky značky Boccia Titanium jsou vyrobeny mezinárodními designéry. Všechny komponenty jsou z čistého titanu. Titan je lehký, vysoce odolný a velmi šetrný k pokožce. Kromě toho je odolný proti korozi a vydrží extrémní teploty. \n      Tato značka vyniká vysokou kvalitou s dlouhou životností.     Hodinky i šperky jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Designéři pravidelně přichází s novou kolekcí, kterou vždy rozšíří o nové vzrušující trendy. \n      Z hodinek... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BOCCIA TITANIUM\n
     Hodinky a šperky značky Boccia Titanium jsou vyrobeny mezinárodními designéry. Všechny komponenty jsou z čistého titanu. Titan je lehký, vysoce odolný a velmi šetrný k pokožce. Kromě toho je odolný proti korozi a vydrží extrémní teploty.
\n
     Tato značka vyniká vysokou kvalitou s dlouhou životností.     Hodinky i šperky jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost.
Designéři pravidelně přichází s novou kolekcí, kterou vždy rozšíří o nové vzrušující trendy.
\n
     Z hodinek a šperků značky Boccia Titanium budete mít dlouhodobý požitek. Protože je titan tvrdý a odolný, zanechávají škrábance na klenotech jen velmi málo stop. Pomocí suché houbičky nebo gumy na tužky (modrý tvrdý konec) lze povrchové škrábance snadno odstranit na matných a broušených površích.
\n
Pokud je nutná oprava, obraťte se na nás, jako autorizovaného prodejce značky BOCCIA TITANIUM.
\n
 
\n
Šperky a hodinky značky Boccia Titanium dodáváme v příslušných krabičkách. Součástí jsou i certifikáty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boccia Titanium
Materiál titan
Určení unisex
Hmotnost 10 g