Bolle Rocket

0 %
(0 hodnocení)

Bollé Rocket jsou dětské lyžařské brýle v moderním designu s dvojitým zorníkem. Disponují technologiemi proti zamlžování P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorník je na vnější straně opatřen také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené. Rámeček je spolutvořen pěnou o dvojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstva o větší hustotě zajišťují... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bollé Rocket jsou dětské lyžařské brýle v moderním designu s dvojitým zorníkem. Disponují technologiemi proti zamlžování P-80+ Layer Antifog, která způsobuje disperzi vodních molekul po povrchu zorníku a brání jejich vrstvení na sebe. Zorník je na vnější straně opatřen také úpravou Carbo Glass proti poškrábání, takže vaše vidění zůstane dlouhodobě čisté a nerušené.

Rámeček je spolutvořen pěnou o dvojí hustotě tak, že nejměkčí vrstva přiléhá na vaši tvář, zatímco tužší vrstva o větší hustotě zajišťují pevné držení brýlí za všech okolností. Zároveň je navržen tak, aby dobře zapadl do většiny lyžařských helem.

Hlavní přednosti:

- dvojitý zorník

- protimlžící úprava anti fog

- úprava proti poškrábání

Technické parametry:

- velikost: 6+ let.

- UV filtr: 100% UV ochrana

Zorníky:

- Vermillon: kat. 2 - do polojasného počasí (VLT 45%)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bollé
Počet skel 2
Určení dětské

Podobné produkty