Brita On Tap

87 %
(26 hodnocení)

Díky Brita vodnímu filtru Vám rovnou z kohoutku poteče zdravější a chutnější voda. Obsahuje filtr na přírodní bázi, který výrazně sníží v pitné vodě obsah olova a dalších těžkých kovů, chlóru, hormonů, herbicidů, pesticidů a zbytky léků. Odfiltruje také drobné nečistoty jako jsou bakterie a mikroplasty. (Tyto kontaminanty nemusí být nutně ve Vaší pitné vodě přítomny.) Zachovává ve vodě minerální látky hořčík a vápník. Montáž je velmi jednoduchá, není nutná úprava Vašeho vodovodního kohoutku či... Celý popis

Koupit za 1 331 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Díky Brita vodnímu filtru Vám rovnou z kohoutku poteče zdravější a chutnější voda. Obsahuje filtr na přírodní bázi, který výrazně sníží v pitné vodě obsah olova a dalších těžkých kovů, chlóru, hormonů, herbicidů, pesticidů a zbytky léků. Odfiltruje také drobné nečistoty jako jsou bakterie a mikroplasty. (Tyto kontaminanty nemusí být nutně ve Vaší pitné vodě přítomny.)

Zachovává ve vodě minerální látky hořčík a vápník.

Montáž je velmi jednoduchá, není nutná úprava Vašeho vodovodního kohoutku či dřezu. Brita ON TAP má digitální display, který Vás upozorní na nutnost výměny filtru.

Brita ON TAP umožňuje jednoduchým otočením páčky přepnout na nefiltrovanou vodu, takže tou přečištěnou neplýtváte třeba na mytí nádobí či rukou.

Filtr má tři pozice:

- filtrovaná voda

- nefiltrovaná voda

- nefiltrovaná voda - sprška

Balení obsahuje:

- Filtrační zařízení Brita ON TAP pro montáž na váš vodovodní kohoutek.

- Jeden filtr je určený na přefiltrování 600 litrů vody. Díky digitálnímu odpočtu přesně víte, kdy jej bude třeba vyměnit.

Jak filtr funguje?

- Iontoměnič redukuje obsah těžkých kovů jako je olovo.

- Aktivní uhlí redukuje chlór a ostatní látky, které ovlivňují chuť a vůni vody, jako např. pesticidy a herbicidy.

- Membrány z dutých vláken zachytí  všechny částečky větší než 1 mikrometr jako mikroplasty a 99,9 % bakterií.

Upozornění: Filtrační systém Brita je určen výhradně na úpravu a vylepšení již pitné vody. Nelze jej použít na přeměnu vody nepitné na vodu pitnou. Přítomnost dusíku zůstává nezměněna, proto nelze filtr Brita použít na přípravu kojenecké vody.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Brita
Objem 600 l
Rozměry 7.2 x 14 x 13.8 cm
Počet filtrů 1
Cestovní ne
Určení na kohoutek