Olej z citronového eukalyptu pro hloubkovou péči uší psů a koček, hubí roztoče a svrab, zklidňuje uši.   Přírodní přípravek z oleje citronového eukalyptu, který spolehlivě odpuzuje a hubí roztoče, zejména ušní svrab, eliminuje také bakteriální infekce. „MilbenEx Ohrreiniger“ je vhodný i k běžnému čištění. Díky jemnému éterickému oleji je vzlínavý a pronikne i do vnitřních záhybů uší, kde rozpustí a uvolní starý zatuhlý nános ušního mazu. Tím zajistí intenzivní očistu s dlouhotrvajícím efektem,... Celý popis

Koupit za 413 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Olej z citronového eukalyptu pro hloubkovou péči uší psů a koček, hubí roztoče a svrab, zklidňuje uši.

 

Přírodní přípravek z oleje citronového eukalyptu, který spolehlivě odpuzuje a hubí roztoče, zejména ušní svrab, eliminuje také bakteriální infekce. „MilbenEx Ohrreiniger“ je vhodný i k běžnému čištění. Díky jemnému éterickému oleji je vzlínavý a pronikne i do vnitřních záhybů uší, kde rozpustí a uvolní starý zatuhlý nános ušního mazu. Tím zajistí intenzivní očistu s dlouhotrvajícím efektem, aniž by přitom zatěžoval organizmus chemií. Výrobce cdVet.de - Německo.

 

● 100% přírodní hloubková zklidňující péče o uši psů a koček.

 

● Olej z citronového eukalyptu odpuzuje a hubí roztoče.

 

● Kapky pro vnější použití, nezatěžují organismus toxiny.

 

●Intenzivní očista a dlouhotrvající péče s éterickým olejem.

 

●Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

 

Složení

Produkt je složen z čistě přírodních komponentů, jako je voda nebo mastné rostlinné oleje, emulgátor, olej z citronového eukalyptu a další rostlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktivní složku z listů citronového eukalyptu. Účinná látka: Citriodiol 100g/l (organická sloučenina éterického oleje).

Aplikace a dávkování

- Před upotřebením lahvičku protřepat a odšroubovat víčko z kapátka.

- Po zvednutí nebo ohrnutí ušního boltce kápneme 1 až 2 kapky do vnitřního ucha.

- Při ušních problémech nebo velkém nánosu ušního mazu aplikujeme po dobu 3 týdnů 1 až 2krát denně, a dále podle potřeby do odeznění problému.

- Po aplikaci kapek ucho zvenku lehce promasírujeme.

- Rozpuštěný ušní maz si zvíře vytřepe (zbytky můžeme otřít ubrouskem).

- Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenská lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

Pokyny pro bezpečné zacházení

- Uchovávejte mimo dosah dětí.

- Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

- Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.

- Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.

- Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.

- Skladujte při teplotách nad 18°C.

Zařazení dle legislativy: „cdVet Čistič uší Milben Ex“ je biocidním přípravkem typu 19. Číslo schválení USKVBL 66/2017. Německá registrační značka: N-66988.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce cdVet
Druh péče péče o oči a uši