Doplňující sada pro magnetické stavebnice, díky které mohou děti stavět originální auta a vozy.  Na podvozky lze snadno připojit různé magnetické díly a děti tak mohou vytvářet kamiony, osobní automobily nebo třeba autobus pro zvířátka. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Sada přináší další možnost, jak využít magnetické stavebnice a je vhodná pro kluky i holky. Je kompatibilní také s dalšími druhy magnetických stavebnic (např. magnetická stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles nebo MiDeer).... Celý popis

Koupit za 468 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Doplňující sada pro magnetické stavebnice, díky které mohou děti stavět originální auta a vozy.  Na podvozky lze snadno připojit různé magnetické díly a děti tak mohou vytvářet kamiony, osobní automobily nebo třeba autobus pro zvířátka. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Sada přináší další možnost, jak využít magnetické stavebnice a je vhodná pro kluky i holky. Je kompatibilní také s dalšími druhy magnetických stavebnic (např. magnetická stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles nebo MiDeer).

Děti při hraní trénují jemnou motoriku a prostorovou představivost. Mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet různé druhy vozů. Magnetické stavebnice Magna Tiles se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Jednotlivé díly jsou bezpečné, protože jsou vyrobené z potravinářského materiálu ABS. Neobsahují BPA, ftaláty ani latex. Jsou odolné, aby se daly využít venku i uvnitř. Magnetické dílky jsou průsvitné a jsou opatřeny živými barvami, které pochází z netoxických barev. Nevyblednou ani se jen tak nezamlží. Jako bonus jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Vhodné od 3 let.

 

Základny pro auta - modrá/oranžová | Magna Tiles

- speciálně navržené základny na auta pro magnetické stavebnice

- kompatibilní také s dalšími druhy magnetických stavebnic (např. magnetická stavebnice Connetix Tiles, Magna Tiles nebo MiDeer)

- vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení:

- 2 podvozky (modrý, oranžový)

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Connetix
Určení pro kluky