SENZAČNÍ ELEKTRICKÝ ROTAČNÍ ČISTICÍ KARTÁČ I vy chcete mít velmi rychle a kvalitně vyčištěný domov? Díky elektrickému bezdrátovému čisticímu kartáči toho s lehkostí dosáhnete. Snadno se s ní manipuluje. Okamžitě a bez větší námahy uvidíte rozdíl na čištěných površích v kuchyni či koupelně.     DOKONALÁ ČISTOTA BEZ NÁMAHY Čištění koupelny či kuchyně obvykle při použití klasických postupů vyžaduje při práci dlouhotrvající klečení, což způsobuje bolesti v kolenou a bolesti zad. Díky jedinečnému... Celý popis

Koupit za 1 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SENZAČNÍ ELEKTRICKÝ ROTAČNÍ ČISTICÍ KARTÁČ

I vy chcete mít velmi rychle a kvalitně vyčištěný domov? Díky elektrickému bezdrátovému čisticímu kartáči toho s lehkostí dosáhnete.

Snadno se s ní manipuluje. Okamžitě a bez větší námahy uvidíte rozdíl na čištěných površích v kuchyni či koupelně.

 

 

DOKONALÁ ČISTOTA BEZ NÁMAHY

Čištění koupelny či kuchyně obvykle při použití klasických postupů vyžaduje při práci dlouhotrvající klečení, což způsobuje bolesti v kolenou a bolesti zad. Díky jedinečnému elektrickému čistícímu kartáči je tomu konec. Čištění bude dokonalé a použitím vhodného příslušenství jednoduché.

 

JAK TO FUNGUJE

Tento jedinečný čistící kartáč funguje na základě práce vysokorychlostní rotační a otočné hlavice – až 300 otáček za minutu. Navíc se na otočné hlavici nachází 3000 vysoce kvalitních štětin. Čištění bude dokonalé.

 

3 RŮZNÉ NÁSTAVCE

3 různé nástavce jsou určeny k vyčištění různých typů ploch. Polokulovitý kartáč je určen pro povrchy jako umyvadla či sprchové kouty. Pomocí kuželovitého nástavce vyčistíte úzké prostory a spáry. Plochý kartáč je nejvhodnější pro podlahy, stěny a jiné rovné povrchy.

 

 

VYČISTÍ I TĚŽKO DOSTUPNÁ MÍSTA

Díky vynikající prodlužovací rukojeti dosáhnete dokonalé čistoty i na těžko dostupných či těžko čistitelných místech, jako jsou například rohy sprchového koutu.

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití elektrického rotačního kartáče je velmi jednoduché. Nasaďte jeden ze 3 možných nástavců podle typu čištěného povrchu. V případě potřeby použijte prodlužovací rukojeť. Potom čistící kartáč tlačítkem zapněte a v okamžiku můžete začít čištění.

 

POHODLNÉ NABÍJENÍ

Nabíjení elektrického rotačního kartáče je také velmi rychlé, pohodlné a snadné – pomocí praktické nabíječky. Žádný kabel vám později při čištění nebude překážet.

 

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Obsah balení

- 1 x Čistící kartáč

- 1 x nabíječka

- 1 x plochý kartáček na větší plochy

- 1 x kuželovitý kartáček na čištění spár

- 1 x polokulovitý kartáček na různé povrchy

- 1 x prodlužovací rukojeť

 

 
Zobrazit více