Chraňte své zahradní nářadí, nábytek a další příslušenství před nepříznivým počasím a nečistotami pomocí kovového domečku se sedlovou střechou. Domeček je vyroben z plechu v barvě antracit. Pozinkovaná fasáda odolá povětrnostním podmínkám a je naprosto odolná na rez a škrábance. Zahradní domek na nářadí lze navíc kdykoli snadno vyčistit a nevyžaduje žádnou údržbu. Konstrukce zahradního domku je vybavena kovovým podlahovým rámem. Kovové vzpěry jsou pevně spojeny s domečkem a přispívají k jeho stabilitě.... Celý popis

Koupit za 11 820 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chraňte své zahradní nářadí, nábytek a další příslušenství před nepříznivým počasím a nečistotami pomocí kovového domečku se sedlovou střechou. Domeček je vyroben z plechu v barvě antracit. Pozinkovaná fasáda odolá povětrnostním podmínkám a je naprosto odolná na rez a škrábance. Zahradní domek na nářadí lze navíc kdykoli snadno vyčistit a nevyžaduje žádnou údržbu.
Konstrukce zahradního domku je vybavena kovovým podlahovým rámem. Kovové vzpěry jsou pevně spojeny s domečkem a přispívají k jeho stabilitě. V přední a zadní části zahradního domku jsou uchyceny celkem čtyři větrací otvory pro dobrou cirkulaci vzduchu. Zahradní domek je vybaven širokými, dvoudílnými posuvnými dveřmi. Díky posuvnému mechanismu lze dveře snadno otevírat i v hlubokém sněhu. Zároveň můžete optimálně využít prostor. Široký otvor 96 cm umožňuje také přepravu objemných předmětů. Kliky dveří lze uzamknout i zámkem.
Technické specifikace:

Materiál: ocelový plech, plast
Materiál základny: kovový rám
Barva antracit
Tvar střechy: sedlová
Typ dveří: dvoukřídlé

Rozměry:

Objem : cca 15 m³
Plocha: 8,25 m2
Celkové rozměry ( Š x H x V) : 277 × 319 × 192 cm
Vnitřní rozměry ( Š x H x V): 267 × 309 × 187 cm
Rozměr základny ( Š x H): 267 × 309 cm
Výška domečku: 192 cm
Výška po okap: 152 cm
Rozměr dveří (Š x V ) 96 cm x 152 cm
Tloušťka plechu: 0,25 mm

Rozsah doručení:

1 × zahradní domek s podlahovou konstrukcí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Deuba