Svítící obojek s USB dobíjením Dog Fantasy je ideální k přehledu o pohybu Vašeho psa za snížené viditelnosti, za tmy nebo šera, za deště a nepříznivého počasí. Obojek je vyrobený ze silikonu je vodě odolný, nikoli však plně ponořitelný. Nevadí tedy, pokud Váš pes s obojkem zmokne nebo si bude hrát za deště nebo ve sněhu. Světlo je viditelné na vzdálenost až 500 m, Váš pes bude vždy vidět! Obojek má 3 nastavitelné programy: rychlé nebo pomalé blikání a stálé svícení. Ke zkrácení na požadovanou délku... Celý popis

Koupit za 173 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Svítící obojek s USB dobíjením Dog Fantasy je ideální k přehledu o pohybu Vašeho psa za snížené viditelnosti, za tmy nebo šera, za deště a nepříznivého počasí. Obojek je vyrobený ze silikonu je vodě odolný, nikoli však plně ponořitelný. Nevadí tedy, pokud Váš pes s obojkem zmokne nebo si bude hrát za deště nebo ve sněhu.
Světlo je viditelné na vzdálenost až 500 m, Váš pes bude vždy vidět!
Obojek má 3 nastavitelné programy: rychlé nebo pomalé blikání a stálé svícení. Ke zkrácení na požadovanou délku použijte klasické nůžky. Dobíjení obojku se provádí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Svítící obojek nasaďte svému psovi k jeho stávajícímu obojku. Obojek Dog Fantasy není náhradou za klasický obojek s připnutím na vodítko.
Velikost: 65 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dog Fantasy
Typ obojku svítící