Němý sluha GD160 přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Budete-li chtít doma odložit své oblečení, aby se jen tak nepovalovalo na křesle, je pro Vás němý sluha skvělým řešením. S umístěním ošacení se stane rychle Vaším tichým pomocníkem. Němý sluha Vám totiž oblečení nechá stále na očích a dovolí mu dokonale proschnout, pokud jste třeba zmokli. Sluha je ideální také pro případ, že si chcete nachystat oblečení na ráno. Tento odkládací stojanový věšák je vytvořený... Celý popis

Koupit za 1 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Němý sluha GD160 přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva.
Budete-li chtít doma odložit své oblečení, aby se jen tak nepovalovalo na křesle, je pro Vás němý sluha skvělým řešením. S umístěním ošacení se stane rychle Vaším tichým pomocníkem.
Němý sluha Vám totiž oblečení nechá stále na očích a dovolí mu dokonale proschnout, pokud jste třeba zmokli. Sluha je ideální také pro případ, že si chcete nachystat oblečení na ráno.
Tento odkládací stojanový věšák je vytvořený pro zavěšení různých druhů oblečení. Využívá se zejména v ložnicích na odkládání svršků při převlékání. Velice oblíbeným a vyhledávaným doplňkem se sluha stal také v hotelech, penzionech, apod.
Na němého sluhu se velice rychle zvyká. Pokud ho pořídíte Vašim dětem do dětského pokoje, rychle se naučí, že oblečení má své místo.
Sluha je vyroben ze 100% přírodního dřeva, masivu buku. Konstrukce je pevná a stabilní díky kvalitnímu provedení, vyznačuje se pečlivým zpracováním a dlouhou životností. Povrchově namořen v barvě rustikal.
Parametry produktu
Výška: 115 cmŠířka: 46 cmŠířka podstavce: 36 cmHloubka podstavce: 35 cmMateriál: bukový masivBarva: moření rustikal Způsob dodání: částečně smontováno
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Drewmax