DŘEVĚNÉ BLOKY 100 ks Bezpečné pro děti - žádné ostré hrany Třídič tvarů Funkční box s madlem Různé tvary a barvy bloků Některé bloky (bez barvy) pro vlastní dekoraci Certifikace: CE, EN71, SGS DŘEVĚNÉ TVARY I PRO NEJMENŠÍ DĚTI Dřevěné kostky jsou ideální pro děti, i velmi malé - díky svému tvaru a velikosti neohrožují jejich zdraví a zároveň umožňují rozvoj manuální zručnosti, prostorové představivosti a schopnosti tvořit první stavby. BEZPEČNOST JE NA PRVNÍM MÍSTĚ Všechny prvky jsou... Celý popis

Koupit za 645 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DŘEVĚNÉ BLOKY 100 ks

Bezpečné pro děti - žádné ostré hrany
Třídič tvarů
Funkční box s madlem
Různé tvary a barvy bloků
Některé bloky (bez barvy) pro vlastní dekoraci
Certifikace: CE, EN71, SGS

DŘEVĚNÉ TVARY I PRO NEJMENŠÍ DĚTI

Dřevěné kostky jsou ideální pro děti, i velmi malé - díky svému tvaru a velikosti neohrožují jejich zdraví a zároveň umožňují rozvoj manuální zručnosti, prostorové představivosti a schopnosti tvořit první stavby.

BEZPEČNOST JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Všechny prvky jsou natřeny barvami, které jsou bezpečné pro děti a šetrné k životnímu prostředí, takže se nemusíte bát o zdraví svého batolete.
Žádné ostré hrany, na dotek příjemná struktura dřeva a různé barevné tvary jsou vlastnosti, pro které si naše kostky zamiluje každé dítě.

VĚDA O TVARECH - TŘIDIČ

Zábavu nepochybně zpestří třídič tím, že přiřadí bloky do příslušných tvarů v plastovém překrytí sladěném s nádobou.
Díky takové zábavě se dítě naučí rozlišovat jednoduché tvary, což pozitivně ovlivní jeho vývoj.

KYBLÍK S DRŽADLEM

Díky praktickému kontejneru můžete bloky vzít kamkoli, skladování a přenášení není problematické, navíc naučíte dítě starat se o pořádek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EcoToys
Počet dílů 100 ks
Určení pro holky