Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou květinovou vůní. Doporučených 166 pracích dávek. Ecover aviváž snižuje statické napětí a po jejím použití, vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje.     Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků.   Použití 1 odměrka = 40 ml Praní v pračce: nalijte... Celý popis

Koupit za 535 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou květinovou vůní. Doporučených 166 pracích dávek.

Ecover aviváž snižuje statické napětí a po jejím použití, vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje.

 

 

Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků.

 

Použití

1 odměrka = 40 ml

Praní v pračce: nalijte 1 až 2 odměrky (extra zjemnění) do dávkovače na aviváž v pračce.

Není vhodný pro hedvábí. Nepoužívejte na nehořlavé textilie. Nelijte přímo na prádlo.

 

 

O výrobci

Frans Bogaerts založil firmu Ecover se svými spolupracovníky v roce 1979. Roku 1992 postavil Ecover ekologickou továrnu v Malle v Belgii. Hlavním cílem firmy je údržba domácnosti s šetrností vůči životnímu prostředí. 

Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Blog: Představení značky Ecover. 

 

Skladování 

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

 

Výrobce  

ECOVER CO-ORDINATION CENTER
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgium
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ecover
Objem 5 l
Hmotnost 6 kg
Druh aviváže
Značka Ecover