SLEVA - k tyčinkám se dostala vlhkost, zesvětlaly a mohou se drolit. Na účinnost to však nemá vliv. Tyčinky do odpadu citrus od Ecozone obsahují silné rostlinné enzymy a přírodní bakterie, které dokáží rozložit látky způsobující ucpaný odpad a zápach. Pomáhají udržet váš odtok volně tekoucí a bez zápachu díky příjemné citrusové vůni. Rozkládají tuky, zbytky jídla a mýdla, což jsou látky, které se v odtoku hromadí každý den. Každý balíček obsahuje 12 tyčinek, které vydrží na celý rok. Díky šetrnému... Celý popis

Koupit za 305 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SLEVA - k tyčinkám se dostala vlhkost, zesvětlaly a mohou se drolit. Na účinnost to však nemá vliv.
Tyčinky do odpadu citrus od Ecozone obsahují silné rostlinné enzymy a přírodní bakterie, které dokáží rozložit látky způsobující ucpaný odpad a zápach. Pomáhají udržet váš odtok volně tekoucí a bez zápachu díky příjemné citrusové vůni. Rozkládají tuky, zbytky jídla a mýdla, což jsou látky, které se v odtoku hromadí každý den. Každý balíček obsahuje 12 tyčinek, které vydrží na celý rok.
Díky šetrnému složení jsou bezpečné i pro životní prostředí.
Návod:Vyjměte jednu tyčinku z obalu a vložte ji přímo do odtoku. Aplikujte jednu tyčinku 1x měsíčně. Jedno balení vám tedy vydrží po dobu jednoho roku. Pro účinnost opakujte pravidelně každý měsíc.
Poznámka: Tyčinky jsou vhodné pro pro použití v odtocích s typickým ohybem, nebo sifonem. Ecozone Ltd nepřebírá žádnou odpovědnost za škody způsobené používáním tohoto produktu.
Výhradní dovozce, VO prodej: TerraPIN.cz info@terrapin.cz
Chcete raději bezpečnou, nebo účinnou, nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku? U nás se rozhodovat nemusíte. Vybírejte srdcem.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ecozone
Výrobce Ecozone