KRTEK ČISTIČ POTRUBÍ.   Popis: Krtek čistič potrubí je určen pro udržování odpadního a kanalizačního potrubí v domácnostech. Snadno a rychle rozpustí kuchyňské odpady, vlasy, tuk, papír, vatu. Je velice agresivní. Nelze ho použít na hliníkové potrubí. Snadno a hravě si poradí s jakýmkoliv odpadem, který se nachází v odtoku. Použití: Do sifonu umyvadla, výlevky, vany nebo WC nalijte 0,5 l velmi horké vody. Poté vsypeme 2-3 víčka Krtka. Necháme působit 10 minut a pak propláchneme horkou vodou. Při... Celý popis

Koupit za 75 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

KRTEK ČISTIČ POTRUBÍ.
 
Popis:
Krtek čistič potrubí je určen pro udržování odpadního a kanalizačního potrubí v domácnostech. Snadno a rychle rozpustí kuchyňské odpady, vlasy, tuk, papír, vatu. Je velice agresivní. Nelze ho použít na hliníkové potrubí. Snadno a hravě si poradí s jakýmkoliv odpadem, který se nachází v odtoku.
Použití:
Do sifonu umyvadla, výlevky, vany nebo WC nalijte 0,5 l velmi horké vody. Poté vsypeme 2-3 víčka Krtka. Necháme působit 10 minut a pak propláchneme horkou vodou. Při větších nečistotách proceduru opakujeme po 2 dnech, preventivně po 2 týdnech.
Zobrazit více

Parametry

Značka Krtek
Objem 0.45 l
Hmotnost 0.45 kg
Druh Čistič
Výrobce Krtek