Ekolube Gear 250 ml

83 %
(8 hodnocení)

Ekolube Gear (250 ml) Ekolube Gear je speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v minerálním oleji. Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN - hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících... Celý popis

Koupit za 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ekolube Gear (250 ml)

Ekolube Gear je speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v minerálním oleji. Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN - hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících negativních efektů. Koncentrát Ekolube Gear vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných uzlů při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam, kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání.

Použití koncentrátu Ekolube Gar je vhodné zejména do automobilových převodových ale i průmyslových olejů v koncentraci 10% (tedy v poměru 1:10) k objemu olejové náplně. Koncentrát je mísitelný se všemi typy minerálních i syntetických olejů, mimo olejů na bázi polyalkylénglykolů.

Výhody použití:

- snížení opotřebení ozubení a ložisek

- snížení hlučnosti převodů

- snížení teplot olejové náplně

- snížení tření-úspora energie

- prodloužení životnosti olejové náplně

- prodloužení životnosti převodovek

- snížení průsaků oleje

- snížení poruchovosti a odstávek zařízení

- zvýšení výkonu a celkové efektivity provozu převodovek

Skladování:

Ekolube Gear se skladuje v originálních obalech, chráněných před nepřízní počasí a přímým slunečním světlem při teplotách do 40 °C. Doba skladování 24 měsíců.
]
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ekolube
Značka Ekolube
Objem 0.25 l