Electric KLEVELAND

0 %
(0 hodnocení)

Electric KLEVELAND MATTE BLAC BLUE CHROME jsou snowboardové a lyžařské brýle, které jsou celosvětovým bestsellerem. Model KLEVELAND byl navržen pro profesionálního snowboardového jezdce Marcuse Klevelanda. Mezi hlavní výody těchto brýlí patří lehkost, dobrá ergonomie, pohodlí nebo speciální skla Blue chrome, která se hodí do horšího počasí. Další výhody těchto brýlí naleznete níže ve specifikacích. Specifikace: Cylindrical Thermoformed Lens - dvojité cylindrické čočky s tepelnou bariérou mezi vnitřní... Celý popis

Koupit za 2 712 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Electric KLEVELAND MATTE BLAC BLUE CHROME jsou snowboardové a lyžařské brýle, které jsou celosvětovým bestsellerem. Model KLEVELAND byl navržen pro profesionálního snowboardového jezdce Marcuse Klevelanda. Mezi hlavní výody těchto brýlí patří lehkost, dobrá ergonomie, pohodlí nebo speciální skla Blue chrome, která se hodí do horšího počasí. Další výhody těchto brýlí naleznete níže ve specifikacích.
Specifikace:
Cylindrical Thermoformed Lens - dvojité cylindrické čočky s tepelnou bariérou mezi vnitřní a vnější čočkou, která pomáhá k zamezení zamlžování.
Blue chrome - VLT 24%

Brýle na snowboard nebo lyže
Světový bestseller
Promodel profi jezdce Marcuse Klevelanda
Protizmalžovací a antireflexní vrstva.
Široký zorný úhel
Speciální design rámečku s 3-vrstvou pěnou pro pohodlné nošení 
Navrženo pro dobrou kompatibilitu s helmou
Dají se nosit přes klasické dioptrické brýle - technologie OTG
40mm široký pásek se silikonem pro zamezení pohybu na helmě

100% UVA a UVB ochrana
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Electric
Určení dámské

Podobné produkty