Zbavte se rychle zápachu po moči nebo exkrementech kočky Koncentrát -za cenu jednoho máte 2 litry čisticího roztoku. Enzymatickým čističem BactoDes Animal dokážete zlikvidovat páchnoucí organické zbytky působením specializovaných bakteriálních kmenů. Stačí nastříkat na místo, kontaktem s kočičí močí nebo exkrementem začne aktivace enzymů a to je vše. Aktivita bakterií skončí po "sežrání" zbytků kočičí moči. Neobsahuje čistidla, detergenty ani fosfáty.  Vyberte si praktické balení v Čisté pohodě.... Celý popis

Koupit za 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zbavte se rychle zápachu po moči nebo exkrementech kočky

Koncentrát -za cenu jednoho máte 2 litry čisticího roztoku. Enzymatickým čističem BactoDes Animal dokážete zlikvidovat páchnoucí organické zbytky působením specializovaných bakteriálních kmenů. Stačí nastříkat na místo, kontaktem s kočičí močí nebo exkrementem začne aktivace enzymů a to je vše. Aktivita bakterií skončí po "sežrání" zbytků kočičí moči. Neobsahuje čistidla, detergenty ani fosfáty.  Vyberte si praktické balení v Čisté pohodě.

Postup odstranění skvrny od kočičí moči :

Nejdřív je nutné najít místo činu. Pokud je moč již suchá, použijte UV lampu nebo se musíte spolehnout na vlastní nos. Když najdete zdroj zápachu, tak :

- odškrábněte zaschlé zbytky 

- Protřepejte lahvičku BactoDes Animal, nařeďte ho 1:1 vlažnou vodou a vyzkoušejte ho kvůli reakci na barvu na nějakém skrytém místě.

- Nastříkejte ho na celou skvrnu, u koberce a tkanin také kolem skvrny.

- Nechte ho několik minut působit (alespoň 10 minut). 

- Pokud na podlaze nebo koberci zůstala kapalina, tak ji odsajte papírovým ubrouskem nebo hadrem, který nebarví.

- Nechte úplně uschnout

- Na staré skvrny rovněž nastříkejte BactoDes Animal, přikryjte je igelitem nebo folií a nechte působit několik hodin. Pak je odkryjte a nechte uschnout.

- Pokud je to potřeba, tak nakonec vyperte vodou. Nejrychleji to vyřídíte Hylou - prostě flek naředíte teplou vodou a opakovaně vysajete. Na případné dočištění použijte obyčejné mýdlo - namydlíte a opět spláchnete vodou. Koberec nebo sedačka zůstanou stálobarevné.

Na místě je loužička nebo hromádka

Postup je stejný, jen tekutinu nejdřív odsajte papírovou utěrkou, hromádku v ní odnesete. 

Varování : Nikdy BactoDes Animal nestříkejte přímo na člověka nebo zvíře. Skladujte mimo dosah dětí. Neužívejte vnitřně. Nevdechujte aerosol vzniklý při aplikaci

Kde všude BactoDes Animal využijete:

 Použití :
 Sprej
 Vlhčený ubrousek

 Zahrada

 

 WC Rostliny Zdi Matrace Podlahy koberce Nábytek Vnitřek autaVnějšek autaLetadlo
 


Textilie

 

Odstranění kočičího zápachu ze stěn, auta a rostlin

Nastříkejte BactoDes přímo na skvrny, nechte cca 15 minut působit a pak omyjte čistou vodou

Složení BactoDes Animal

< 5 % neiontových povrchově aktivních látek, vůně (Benzyl Salicylate, Limonene),speciální bakteriální kmeny
Zobrazit více