Etape Garda SF black/green

93 %
(7 hodnocení)

Cyklistické rukavice Etape Garda se hřbetem z elastického materiálu, výbornou ventilací a dlaní s gelovou výstelkou gelPRO. Dále jsou vybaveny protiskluzovou úpravou, zesílením mezi palcem a ukazovákem, antibakteriálním froté na palci pro utírání potu a komfortním zapínáním na suchý zip. Silikonová oka takeOFF pro snadné svlékání.   Technologie gelPRO - pohoda a bezpečnost! Speciální gelová výstelka zajišťuje maximální a dlouhodobou ochranu ruky před otřesy a vibracemi. Chrání ruku také v případě... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cyklistické rukavice Etape Garda se hřbetem z elastického materiálu, výbornou ventilací a dlaní s gelovou výstelkou gelPRO. Dále jsou vybaveny protiskluzovou úpravou, zesílením mezi palcem a ukazovákem, antibakteriálním froté na palci pro utírání potu a komfortním zapínáním na suchý zip.

Silikonová oka takeOFF pro snadné svlékání.

 

Technologie gelPRO - pohoda a bezpečnost!
Speciální gelová výstelka zajišťuje maximální a dlouhodobou ochranu ruky před otřesy a vibracemi. Chrání ruku také v případě pádu z kola. Její vhodné umístění a tvar mají zásadní vliv na pohodlí při jízdě na kole a na bezpečnost.

Systém takeOFF - inovace, která potěší!
Usnadňuje svlékání rukavic. Dva silikonové pásky nijak nepřekáží a umožňují velmi pohodlně sundat rukavice i ze spocených rukou.

Max Air Comfort - dopřejte si pohodlí!
Použití velmi prodyšných materiálů na rukavicích umožňuje intenzivní odvod potu od pokožky. Výsledkem je velmi příjemný pocit i při špičkovém sportovním výkonu a za velmi teplého počasí.

Anti Slip System - kolo pod kontrolou!
Na dlani jsou použity vhodně tvarované protiskluzové materiály, které umožňují pevné držení řídítek a zamezují proklouznutí.

Sweat Dry Comfort - příjemné vylepšení!
Jemné antibakteriální froté na palci pro otření potu při horkém počasí nebo namáhavé jízdě.
Zobrazit více

Parametry

Značka Etape
Délka krátké
Období letní