Etape - Junior Fit

93 %
(2 hodnocení)

Dětský chránič páteře Etape Junior FIT se skvěle přizpůsobí dětskému tělu a zajistí tak maximální pohodlí a bezpečnost i malým vyznavačům zimních sportů, pro které rodiče hledají kvalitní ochranu a přitom kladou důraz také na komfort. Zárukou pro zajištění maximální bezpečnosti je schválení podle evropské normy EN 1621-2. Do výbavy páteřáku Etape Junior FIT patří velmi lehký PP plast pro maximální ochranu, anatomický odnímatelný panel na zádech pro ideální komfort, nastavitelné popruhy a hrudní... Celý popis

Koupit za 698 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dětský chránič páteře Etape Junior FIT se skvěle přizpůsobí dětskému tělu a zajistí tak maximální pohodlí a bezpečnost i malým vyznavačům zimních sportů, pro které rodiče hledají kvalitní ochranu a přitom kladou důraz také na komfort. Zárukou pro zajištění maximální bezpečnosti je schválení podle evropské normy EN 1621-2. Do výbavy páteřáku Etape Junior FIT patří velmi lehký PP plast pro maximální ochranu, anatomický odnímatelný panel na zádech pro ideální komfort, nastavitelné popruhy a hrudní přezka pro dokonalé pohodlí a nastavitelný elastický bederní pás se suchým zipem Velcro SafeTM pro dokonalé přizpůsobení.

Etape Junior FIT:
- schválení podle normy ČSN EN 1621-2, třída 1
- velmi lehký PP plast pro maximální ochranu
- anatomický odnímatelný panel na zádech pro ideální komfort
- nastavitelné popruhy a hrudní přezka pro dokonalé pohodlí
- nastavitelný elastický bederní pás se suchým zipem Velcro SafeTM pro dokonalé přizpůsobení

Velikosti: 110-128 cm, 122-140 cm, 134-146 cm, 146-158 cm
Materiál: 30% polyetylen, 25% polypropylen, 20% polyester, 10% polyamid, 10% polyformaldehyd, 5% pryž.
Údržba: perte v ruce v chladné vodě, sušte pověšené, nesušte v sušičce, nepoužívejte aviváž, nebělte, nežehlete, nečistěte chemicky.
Parametry

- Materiál obalu: 21
- Homologováno: EN 1621-2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Etape
Určení dětské