Etape Race 20/21

100 %
(2 hodnocení)

Helma Etape Race  - Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu. Barevné provedení: černý mat Velikosti helmy podle obvodu hlavy nad ušima: - 53-55 cm - 55-58 cm - 58-61 cm Vlastnosti: - Technologie HardShell - 6 ventilačních otvorů s regulací - Měkké kryty uší - Univerzální upínací systém QFS - Hmotnost: 555 g (velikost 53-55 cm) Všechny lyžařské i snowboardové přilby Mango i Etape jsou schváleny podle evropské normy EN 1077 (ČSN EN 1077) QFS... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Helma Etape Race  - Vysoká kvalita provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.

Barevné provedení: černý mat

Velikosti helmy podle obvodu hlavy nad ušima:

- 53-55 cm

- 55-58 cm

- 58-61 cm

Vlastnosti:

- Technologie HardShell

- 6 ventilačních otvorů s regulací

- Měkké kryty uší

- Univerzální upínací systém QFS

- Hmotnost: 555 g (velikost 53-55 cm)

Všechny lyžařské i snowboardové přilby Mango i Etape jsou schváleny podle evropské normy EN 1077 (ČSN EN 1077)

QFS (Quick Fit System) – upínací systém, který umožňuje plynulou regulaci velikosti přilby podle obvodu hlavy a zajišťuje tak bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Maximálního komfortu je dosaženo použitím velmi přesného upínacího mechanismu s anatomicky tvarovaným kolečkem.

MĚKKÉ KRYTY UŠÍ – všechny modely přileb Mango i Etape mají kryty uší vyrobeny z měkkého materiálu, který navazuje na skořepinu přilby. Ochrana hlavy není v podstatě nijak snížena, ale významně to zvyšuje pohodlí při lyžování.

VENTILAČNÍ OTVORY – umožňují výměnu vzduchu pod přilbou a odvod vlhkosti. U všech modelů přileb Mango i Etape jsou opatřené plynulou regulací. Podstatně to zvyšuje komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí.

Skelet: složení - EPS, polykarbonát; údržba - čistěte vodou a kouskem látky
Polstrování: složení - 100 % polyester; údržba - perte v ruce při teplotě do 40° C, nebělte, nesušte v sušičce, nežehlete, nečistěte chemicky, nepoužívejte aviváž
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Etape
Modelová řada 2020 / 2021
Typ lyžařské přilby