Finish sůl do myčky 1,5 kg

96 %
(130 hodnocení)

Finish regenerační sůl s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce. Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští. nezanechává skvrny na nádobí zabraňuje usazování vodního kamene prodlužuje životnost myčky nádobí neobsahuje Železo a uhličitany změkčuje vodu zvyšuje mycí účinek Účinně napomáhá změkčení vody v myčce a zvyšuje tak čisticí efekt mycích prostředků. Pro dosažení nejlepších... Celý popis

Koupit za 72 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Finish regenerační sůl s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce. Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.

nezanechává skvrny na nádobí
zabraňuje usazování vodního kamene
prodlužuje životnost myčky nádobí
neobsahuje Železo a uhličitany
změkčuje vodu
zvyšuje mycí účinek

Účinně napomáhá změkčení vody v myčce a zvyšuje tak čisticí efekt mycích prostředků. Pro dosažení nejlepších výsledků pravidelně kontrolujte správné množství regenerační soli Finish ve Vaší myčce. To je silně doporučeno, pokud máte tvrdou vodu ve Vaší domácnosti.
Při velmi tvrdé vodě použijte tento produkt i v případě, že používáte mycí prostředky Finish s přidanou solí.
Použití: Nádržku na sůl naplňte regenerační solí Finish podle návodu k Vaší myčce. Při denním mytí doporučujeme doplňovat zásobník cca 1x týdně.
Upozornění: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Finish speciální sůl není jedlá! Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo značení. Skladujte na suchém a chladném místě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reckitt Benckiser
Značka Finish
Hmotnost 1.5 kg