Finish sůl do myčky 4 kg

96 %
(304 hodnocení)

Usazující se vodní kámen může rychle omezit výkonnost Vaší myčky nádobí. Finish sůl je z 99,9% čirá a speciálně granulovaná pro použití v myčkách nádobí. Její čistota zajistí, že ochranný systém myčky proti usazování vodního kamene bude účinně fungovat a Vaši myčku nádobí aktivně chránit. Zároveň pomáhá chránit proti skvrnám a vodním kapkám usazujícím se na Vašem nádobí a skle. Používejte Vaši myčku nádobí častěji! Myčka nádobí je výhodnější než ruční mytí, protože: - Je hygieničtější: myčka nádobí... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Usazující se vodní kámen může rychle omezit výkonnost Vaší myčky nádobí. Finish sůl je z 99,9% čirá a speciálně granulovaná pro použití v myčkách nádobí. Její čistota zajistí, že ochranný systém myčky proti usazování vodního kamene bude účinně fungovat a Vaši myčku nádobí aktivně chránit. Zároveň pomáhá chránit proti skvrnám a vodním kapkám usazujícím se na Vašem nádobí a skle.

Používejte Vaši myčku nádobí častěji! Myčka nádobí je výhodnější než ruční mytí, protože:
- Je hygieničtější: myčka nádobí je hygieničtější díky vysokým teplotám během mytí.
- Je levnější: myčky nádobí vynaloží méně energie a využijí méně vody než ruční mytí nádobí. To znamená, že šetříte peníze.
- Šetří Váš čas: strávíte více času ručním mytím nádobí než při použití myčky. Pokud spočítáte veškerý čas, který strávíte ručním mytím a vynásobíte jej 365 dny v roce - představte si, kolik času ušetříte použitím myčky.

Doporučeno renomovanými výrobci myček.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Reckitt Benckiser
Značka Finish
Hmotnost 4 kg