• Čistá hrubozrnná odpařená kuchyňská sůl • Bez tekutých činidel, barviv a dalších přísad • Pro optimální výsledek mytí Použití: V každé myčce je trvale nainstalován iontový výměník, který absorbuje ionty tvrdosti vody, vápníku a hořčíku a vede měkkou vodu do myčky. To má zabránit tomu, aby se na sklenicích a příborech objevil vodní kámen. Pokud je iontoměnič nasycen ionty vápníku a hořčíku, musí být absorpční kapacita obnovena regenerací. K tomu slouží regenerační sůl, která způsobí výměnu iontů... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

• Čistá hrubozrnná odpařená kuchyňská sůl
• Bez tekutých činidel, barviv a dalších přísad
• Pro optimální výsledek mytí

Použití:

V každé myčce je trvale nainstalován iontový výměník, který absorbuje ionty tvrdosti vody, vápníku a hořčíku a vede měkkou vodu do myčky. To má zabránit tomu, aby se na sklenicích a příborech objevil vodní kámen. Pokud je iontoměnič nasycen ionty vápníku a hořčíku, musí být absorpční kapacita obnovena regenerací. K tomu slouží regenerační sůl, která způsobí výměnu iontů tvrdosti a zajistí tak optimální výsledek mytí.

 

Dávkování:

Jakmile se rozsvítí indikátor potřeby soli v myčce, naplňte zásobník na sůl regenerační solí podle pokynů výrobce stroje k použití.

Praxe ukázala, že existují stroje, které indikují požadavek na sůl velmi pozdě. Aby se tomu zabránilo, měla by být regenerační sůl pravidelně doplňována, i když se na displeji ještě nezobrazil. Pokud byl zásobník na sůl zcela prázdný, měli byste počkat přibližně 2 hodiny po jeho opětovném naplnění, než znovu spustíte stroj, aby měl iontový výměník dostatek času na regeneraci.

Změkčovač vody v myčce nádobí nastavte o 8 ° dH / 15 ° fH vyšší, než je skutečná tvrdost vody.

Jak postupovat, najdete v návodu k použití vaší myčky nádobí.

Informace o myčce nádobí ? Komory pro regenerační sůl a leštidlo by měly být vždy naplněny.

 

Biodegradace:

Kuchyňská sůl je přirozenou součástí našich vod. Kuchyňská sůl je minerální povahy a nemusí se dále štěpit, ale přispívá - i když v relativně malém poměru - ke zvýšení znečištění naší vody solemi. Pokud je tvrdost vody střední, přibližně 40–50 g soli na jeden prací cyklus skončí v odpadní vodě.

 

Prohlášení o výrobku:

Čistá hrubozrnná odpařená stolní sůl 100%

Původ a vlastnosti složek:

V ložiskách kamenné soli se sůl rozbije, rozpustí ve vodě a hrubozrnná krystalizuje. Tím se zadrží nečistoty. Jako koncentrovaný roztok v zásobníku soli v myčce vyměňuje vázané ionty vápníku a hořčíku za ionty sodíku regenerační soli, takže iontoměnič může znovu dodávat novou měkkou vodu.

 

Technická specifikace:

Stolní sůl reaguje pH neutrálně ve vodném roztoku.

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

Držte mimo dosah dětí.

 

 

Technická specifikace:

Stolní sůl reaguje pH neutrálně ve vodném roztoku.

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

Držte mimo dosah dětí.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Chlorid sodný

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonett
Značka Sonett