Lehké běžecké lyže Fischer Superlite Crown EF jsou i nadále oblíbenou volbou běžkařů, kteří se chtějí dostat na další úroveň. Lehké běžecké lyže Fischer Superlite Crown EF jsou dostatečně rychlé, abyste se lyžováním ve stopě vždy dobře bavili. SUPERLITE CROWN představují oblíbené sportovní běžecké lyže pro klasickou techniku, které kromě dobrého výkonu mohou lyžaře dále potěšit skvělou stabilitou a ovladatelností. Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží.... Celý popis

Koupit za 4 374 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lehké běžecké lyže Fischer Superlite Crown EF jsou i nadále oblíbenou volbou běžkařů, kteří se chtějí dostat na další úroveň. Lehké běžecké lyže Fischer Superlite Crown EF jsou dostatečně rychlé, abyste se lyžováním ve stopě vždy dobře bavili. SUPERLITE CROWN představují oblíbené sportovní běžecké lyže pro klasickou techniku, které kromě dobrého výkonu mohou lyžaře dále potěšit skvělou stabilitou a ovladatelností.
Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním CONTROL STEP-IN IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).
Nová technologie EFFICIENT FORWARD (EF) účinně vyrovnává chyby a nedokonalosti při odrazu. Zvýšená pružnost lyže podporuje spojení stoupací zóny s povrchem sněhu v dosud nepoznané kvalitě. Více času na odraz a odpouštění technických chyb při odrazu ocení každý rekreační lyžař.
Jádro AIR CORE BASALITE je kombinací lehké porézní struktury AIR CORE s vrstvou tvořenou pláty z extrémně lehkých dřevin a vzduchovými kanálky. Charakteristické je obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách.
Model s univerzální závodní skluznicí WC PRO. Uprostřed se nachází složitý protiskluzový reliéf VARIO CROWN, který umožňuje kvalitní odraz a solidní skluz i při složitých podmínkách, kdy je těžké zvolit optimální mázu.
Sidecut: 48-44-46Váha: 1260 g/194 cm
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Fischer
Skluznice šupina - World Cup Pro / Vario Crown
Protismyk ano
Určení unisex
S vázáním ano