Chránič hrudi a ramen Fox Baseframe Pro SS Black Pánské triko s integrovaným chráničem hrudi, zad a ramen z chytré F3 pěny absorbující nárazy. F3 pěna skvěle absorbuje a spolu se zahřátím od těla jezdce měkne. Navíc neomezuje pohyb. Chránič plní certifikace CE EN 1621-1 Level 1 i při nízkých teplotách. Materiál odvádějící vlhkost v elastickém provedení ze síťkoviny pro lepší prodyšnost, integrovaný chránič boků, zadní odnímatelný F3 panel pro snadnější mytí. Fox Baseframe Pro SS je funkční spodní... Celý popis

Koupit za 5 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chránič hrudi a ramen Fox Baseframe Pro SS Black

Pánské triko s integrovaným chráničem hrudi, zad a ramen z chytré F3 pěny absorbující nárazy. F3 pěna skvěle absorbuje a spolu se zahřátím od těla jezdce měkne. Navíc neomezuje pohyb. Chránič plní certifikace CE EN 1621-1 Level 1 i při nízkých teplotách. Materiál odvádějící vlhkost v elastickém provedení ze síťkoviny pro lepší prodyšnost, integrovaný chránič boků, zadní odnímatelný F3 panel pro snadnější mytí.

Fox Baseframe Pro SS je funkční spodní vrstva s integrovaným chráničem páteře. Účinně odvádí vlhkost, zajistí dobrou ventilaci a ochranu zad. To vše v jedné vestě. Je navržena pro nošení pod dresem. Splňuje certifikac EN1621-1.

Zadní vložka je vyrobena z certifikovaného materiálu D30, který poskytuje účinnou ochranu proti nárazu. Má velkou perforaci, je flexibilní s pohybem jezdce. Pro vyšší ochranu je další polstrování na bocích. Zadní vložka je odnímatelná. Vestu lze snadno prát.

Tabulka velikostí

M 173-178cm
L 180-185cm
XL 186-191cm
Zobrazit více

Parametry

Typ na hrudník
Výrobce Fox Racing
Určení unisex