G&G Čistič odpadů a potrubí v prášku 600g Zanesený odpad v kuchyni a koupelně dokáže nadělat neplechu. Ucpaný odpad zprůchodníte G&G čističem odpadů a potrubí, který si poradí i s odolnými usazeninami. Čistič odpadů v prášku rozpustí zbytky jídla, vlasy, chlupy a další nečistoty. Odpad se během pár desítek minut uvolní a nebude se z něho linout nepříjemný zápach. Vsaďte na německou sílu a dejte sbohem ucpanému odpadu, který potřebujete průchodný ke každodennímu provozu domácnosti. Výhody G&G čističe... Celý popis

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

G&G Čistič odpadů a potrubí v prášku 600g

Zanesený odpad v kuchyni a koupelně dokáže nadělat neplechu. Ucpaný odpad zprůchodníte G&G čističem odpadů a potrubí, který si poradí i s odolnými usazeninami. Čistič odpadů v prášku rozpustí zbytky jídla, vlasy, chlupy a další nečistoty. Odpad se během pár desítek minut uvolní a nebude se z něho linout nepříjemný zápach. Vsaďte na německou sílu a dejte sbohem ucpanému odpadu, který potřebujete průchodný ke každodennímu provozu domácnosti.

Výhody G&G čističe odpadů a potrubí

- Výhodné 600gramové balení

- Poradí si s nejodolnějšími usazeninami

- Rozpouští tuk

- Eliminuje zápach

- Na odpady v kuchyni a koupelně

- Bezpečnostní uzávěr

- V prášku pro snadnou aplikaci

- Stačí zalít studenou vodou

- Německý produkt

Použití

K otevření stiskněte bezpečnostní uzávěr po stranách.

Všechnu vodu kolem odtoku odstraňte.

U akutního ucpání nasypte cca 1 polévkovou lžíci prášku (lžící po použití důkladně opláchněte!) pomalu do odpadu a zalijte ho asi 200ml studené vody. Nechte přibližně 30 minut působit a následně důkladně propláchněte studenou vodou.  Zbytky prostředku nesmí zůstat kolem odtoku odpadu!

V rámci prevence proti ucpání a eliminaci nepříjemného zápachu vsypte jednou měsíčně 1/2 lžíce prášku do odpadu a zalijte malým množstvím studené vody. Nechte asi 30 minut působit a poté důkladně propláchněte.

Pozor

Produkt používejte pouze podle určeného účelu. Nezvyšujte dávkování. Odpadní potrubí může být horké, proto se ho nedotýkejte. Nepoužívejte u akrylových sprchových koutů a van - povrch by mohl být poškozen. Nepoužívejte do záchodu. Produkt nepoužívejte společně s dalšími čistícími prostředky.

Nebezpečí:
Produkt je specifikován jako žíravý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.67 kg
Výrobce G&G