GARMIN Rally XC200 pedály

0 %
(0 hodnocení)

Měřte sílu levé nohy oproti síle pravé nohy a získejte lepší přehled o tom, jak symetricky vyvíjíte výkon. Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, abychom zaručili jejich maximální spolehlivost. Měření výkonu a kadence šlapání. Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Snadný přesun z jednoho kola na jiné. Výdrž baterie až 120 hodin. Rychlejší a důraznější jízda - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak... Celý popis

Koupit za 32 014 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Měřte sílu levé nohy oproti síle pravé nohy a získejte lepší přehled o tom, jak symetricky vyvíjíte výkon.
Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD.
Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, abychom zaručili jejich maximální spolehlivost.

Měření výkonu a kadence šlapání.
Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD.
Snadný přesun z jednoho kola na jiné.
Výdrž baterie až 120 hodin.

Rychlejší a důraznější jízda - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak trénink založený na výkonu je právě pro vás . Snímač měřiče výkonu Rally XC100 je na rozdíl od jiných měřičů výkonu uložen přímo v pedálu. Proto poskytuje spolehlivá data při každém tréninku včetně pokročilých cyklistických metrik a možností snadné výměny pedálů mezi více koly. Montáž a demontáž zabere pouhých několik minut.

Trénink s maximální efektivitou - Pedály lze hladce spárovat s našimi kompatibilními cyklopočítači Edge®, s určitými fitness zařízeními s technologií ANT+® nebo Bluetooth – včetně kompatibilních zařízení Forerunner® a fenix® – a dále s naší mobilní aplikací Garmin Connect™. Jsou také kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro trénink v uzavřeném prostoru na cyklotrenažéru nebo na velodromu. Kromě toho můžete software a nastavení snadno aktualizovat pomocí mobilní aplikace Garmin Connect ve svém smartphonu.

Dynamika jízdy na kole - Měření síly levé nohy oproti síle pravé nohy. Získáte tak lepší přehled o tom, jak symetricky vyvíjíte výkon. Zjistíte i správnou polohu kufrů, díky sledování, kde na pedál vynakládáte jakou sílu. Sledujte dobu, kterou strávíte v sedě nebo ve stoje a měřte efektivitu v obou pozicích.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Typ nášlapné

Podobné produkty