GRIZLY Brusinky sušené půlené (Klikva) 1000 g Nesířené sušené brusinky mají sladko-kyselou chuť a můžete je použít na mnoho způsobů. Výborně chutnají samotné, ale i jako součást domácího müsli, snídaňové granoly, domácího oříškového mixu se sušeným ovocem nebo salátu ze zeleniny či ovoce. Brusinky budou chutnat i malým dětem, třeba v ranní kaši. Rádi a často pečete? Hrst sušených brusinek zpestří chuť cookies nebo doma upečeného sladkého chlebíčku z třeného těsta. Sladkokyselou chuť vhodně doplní... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Brusinky sušené půlené (Klikva) 1000 g

Nesířené sušené brusinky mají sladko-kyselou chuť a můžete je použít na mnoho způsobů. Výborně chutnají samotné, ale i jako součást domácího müsli, snídaňové granoly, domácího oříškového mixu se sušeným ovocem nebo salátu ze zeleniny či ovoce. Brusinky budou chutnat i malým dětem, třeba v ranní kaši. Rádi a často pečete? Hrst sušených brusinek zpestří chuť cookies nebo doma upečeného sladkého chlebíčku z třeného těsta. Sladkokyselou chuť vhodně doplní pecičky hořké čokolády, ze které snadno připravíte i polevu. 

Administrativní zařazení: Proslazené jednodruhové ovoce
Složení: Klikva velkoplodá 60 %, třtinový cukr 39 %, slunečnicový olej 1 %.
Může obsahovat stopy arašídů a jiných skořápkových plodů.
NESÍŘENÉ
Země původu: Kanada.
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Vakuově balené (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce)

 
Sušené brusinky jsou měkké a šťavnaté, skvělá pochoutka na doplnění energie kdykoliv během dne. Přidejte je do ranní kaše, oblíbené granoly či domácího koláče.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh brusinka
Hmotnost 1000 g