Grizly Lyo mix Šestka 125 g

97 %
(95 hodnocení)

GRIZLY Lyo mix Šestka 125 g Nemůžete se rozhodnout, na jaké lyofilizované ovoce máte zrovna chuť? Nevadí, přesně pro tyto případy jsme namíchali náš pestrobarevný Lyo mix Šestka! V jednom velkém balení najdete pěkně pohromadě rovnou šest druhů ovoce – lyofilizované jahody, maliny, mango, kousky mrazem sušeného ananasu, broskví a plátky lyo banánu. Zkrátka rozmanitá paleta chutí a vůní, kterou se vyplatí zařadit do jídelníčku. Promění se totiž v pořádnou nálož vitamínů a minerálů. Navíc lyo mix... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Lyo mix Šestka 125 g

Nemůžete se rozhodnout, na jaké lyofilizované ovoce máte zrovna chuť? Nevadí, přesně pro tyto případy jsme namíchali náš pestrobarevný Lyo mix Šestka! V jednom velkém balení najdete pěkně pohromadě rovnou šest druhů ovoce – lyofilizované jahody, maliny, mango, kousky mrazem sušeného ananasu, broskví a plátky lyo banánu. Zkrátka rozmanitá paleta chutí a vůní, kterou se vyplatí zařadit do jídelníčku. Promění se totiž v pořádnou nálož vitamínů a minerálů. Navíc lyo mix krásně křupe, jelikož ho proces lyofilizace zbavil vody. A protože ho balíme do znovuuzavíratelného obalu, tuto vlastnost si uchová.

Stejné XXL balení, v jakém je zabalena lyo šestka, najdete také u ostatního ovoce sušeného mrazem. Nemusíte se tak bát, že byste ho neměli dostatek. Můžete vyzkoušet třeba velké balení mrazem sušených borůvek, XXL lyo jahody nebo skvělé křupavé lyo švestky. Pro milovníky čokolády pak máme připravené lyofilizované ovoce v čokoládě.

Proč chtít GRIZLY mix lyo ovoce:

✅ zdravá a výživná svačina
✅ šetrné sušení mrazem
✅ pořádná nálož vitamínů a minerálů
✅ ideální volba pro nerozhodné 
✅ praktické větší balení​

Jak lyo šestku využít?

Třeba jako zdravou svačinku na doplnění energie během dne anebo k snídani jako součást kaše. Pokud rádi trávíte čas v kuchyni, vyzkoušejte lyo šestku při tvorbě domácích moučníků, přidejte ji do granoly nebo pestrého smoothie. Záleží na vaší kulinářské fantazii.

 

Věděli jste, že…

…lyofilizace je proces sušení hlubokým mrazem za velmi nízké teploty a tlaku? Dochází k vysušení přirozeně obsažené vody, proto je lyofilizované ovoce tak křupavé. Navíc si v maximální možné míře zachová svou původní barvu, chuť, vůni a všechny minerální látky a vitamíny. 

GRIZLY TIP ⬇️

Plno zajímavostí o mrazem sušeném ovoci najdete v našem článku. Tak si ho neváhejte přečíst.

 

Administrativní zařazení: sušené ovoce

Složení: jahody plátky lyofilizované 30 %, maliny lyofilizované 15 %, broskve lyofilizované 15 %, mango lyofilizované 15 %, banán plátky lyofilizované 15 %, ananas lyofilizovaný 10 %

Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů.

Země výroby: Česká republika

Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.

Balení: znovuuzavíratelný PP sáček (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Hmotnost 125 g
Lyofilizované ano