Gumové vany do kufru od výrobce RIGUM do vašeho FORD Mondeo Turnier 2014- vyrobeny na míru. Potěšte váš FORD i sebe! Okraj vany je vysoký 2 cm. V případě vody nebo například roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozidla. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolnému posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoli velmi jednoduše vyjmout. Čištění a údržba zavazadlového prostoru je díky tomu velmi jednoduchá.... Celý popis

Koupit za 747 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Gumové vany do kufru od výrobce RIGUM do vašeho FORD Mondeo Turnier 2014- vyrobeny na míru. Potěšte váš FORD i sebe! Okraj vany je vysoký 2 cm. V případě vody nebo například roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání tak interiér vašeho vozidla.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolnému posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoli velmi jednoduše vyjmout. Čištění a údržba zavazadlového prostoru je díky tomu velmi jednoduchá.

Pasuje přesně do určeného modelu auta. Vyzkoušeno za vás.
Je pružná, odolná a nepraská. To díky pryžové směsi materiálu.
Bez zápachu i bez vůně.
Vyrobeno s ohledem na životní prostředí - materiál bez PVC
Lehká a skladná.

Gumové vany značky RIGUM jsou 100% český výrobek!

Výška hrany

Zvýšená hrana spolehlivě zadrží vodu a nečistoty, takže neuniknou z vaničky do zavazadlového prostoru. Díky tomu můžete v kufru bez obav převážet i stavební materiál, nádoby s tekutinami nebo domácí mazlíčky.

Protiskluzová úprava

Výstupky na spodní straně gumové vaně zabraňují jeho posouvání po podlaze. Vana bezpečně sedí jako přibitá takže interiér vypadá stále na jedničku.

Přesný střih

Gumové vany se přizpůsobují střihem konkrétnímu typu a modelu vozidla. Firma RIGUM má vlastní tým modelářů, který každý nový model pečlivě vyměří díky čemuž vana padne přesně na místo.

Ochrana

Boty od bahna, mokré podrážky, sníh nebo letní prach. S gumovými vanami do auta to vás ani podlahu vozu trápit nemusí. Vše spolehlivě zadrží tyto kvalitně a pečlivě zpracované vaničky.

Jednou za čas je třeba je vyčistit pro delší životnost i krásnější vzhled.

Při běžných malých znečištěních obvykle postačí obyčejná houba, voda a případně trochu saponátu na čištění nebo autošampon.

Při větších znečištěních od bláta a podobně je lepší nejprve použít silný proud vody nebo Wapku a zbavit se největších nečistot. Následně houbou se saponátem vyčistit zbytky nečistot.

Aby byly co nejdéle hezké a nezačaly se časem ničit tak je dobré je jednou za čas vyčistit čističem gumy na vodní bázi. Ten na rohožích zanechá tenkou vrstvu impregnace, čímž zaručí delší životnost a lesklý vzhled než u nových rohoží.

Nepoužívejte přípravky na silikonové bázi, vana by zůstala mastná a hrozilo by klouzání.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rigum
Značka vozu Ford
Model vozu Mondeo