Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Fabia III Combi 2014- dolní dno Vana / koberec do kufru Škoda Fabia III 2014-2018 Combi dolní kufr • gumová Novinka českého výrobce gumových koberců, firmy RIGUM, dokonale pasuje do určeného modelu vozu, nepraská a navíc je materiál protiskluzová. Díky zhotovení z pružné gumy je ochranný koberec téměř nezničitelného, ​​drží tvar a nepropustné ani olej. Udrží pořádek a čistotu v kufru - at převažuje cokoli, vana do kufru přesně pasuje, udrží náklad na místě, a... Celý popis

Koupit za 660 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vana do kufru gumová RIGUM Škoda Fabia III Combi 2014- dolní dno

Vana / koberec do kufru Škoda Fabia III 2014-2018 Combi dolní kufr • gumová

Novinka českého výrobce gumových koberců, firmy RIGUM, dokonale pasuje do určeného modelu vozu, nepraská a navíc je materiál protiskluzová. Díky zhotovení z pružné gumy je ochranný koberec téměř nezničitelného, ​​drží tvar a nepropustné ani olej.

Udrží pořádek a čistotu v kufru - at převažuje cokoli, vana do kufru přesně pasuje, udrží náklad na místě, a když už se něco vysype nebe rozlije, vanu jen výtahem, opláchnete vodou a vrátíte zpátky.
Šetří čalounění a podlahu - ochrání podlážku zavazadlového prostoru před znečištěním nebe Poškození od vysypaného materiálu, rozlití látek i ostrých předmětů.
Zabraňuje vyľití na podlážku - vana není ani nízká, ani hluboká. Hrana o výšce cca 2 cm udrží ve vaně roztátého sníh z lyžáky a koleček kočárku i odkapávajícím vodu z mokrého deštníku.
Věci po kufru nekloužou - protiskluzová vrstva drží přepravované věci na místě, takže už je v kufru nemusíte přerovnávat a připevnit.
Vhodné i jako vana pro psy - vozíte psa v kufru? I když zatne drápy nebe nečekaně vykoná svou potřebu, podlážka zůstane v suchu a bezpečí pod vanou.
Vyzkoušeli jsme, že přesně pasuje do auta Škoda Fabia III 2014-

Opravdu. A rovnou jsme gumovou podložku v kufru auta vyfotili. (FOTO bude doplněno)

Unikátní obrázek každého modelu auta PŘÍMO uprostřed vany

Český výrobce přichází s naprosto unikátním designem v podobě stylové karikatury tohoto modelu auta, vylisované uprostřed vany / koberce.

Má 2 cm vysokou hranu a protiskluzovou vrstvu

Protiskluzová vrstva zabírá celou plochu. Ochranný lem je vysoký akorát, takže podložka do kufru auta není hluboká, nízká ani vysoká.

Koberec jen omyjete vodou a je jako nový

Výtahy vanu / koberec z kufru, vylijte nebe vysypte zbytky a pak houby nebe vysokotlakým čističem omyjte. Než vanu vrátíte do kufru, nechte ji chvilku oschnout.

Hlavní výhody TÉTO vany / koberce do kufru

Pasuje přesně do určeného modelu auta. Vyzkoušeno za vás.
Stylový obrázek / karikatura konkrétního modelu auta uprostřed vany
Je pružná, odolná a nepraská. To díky gumové směsi materiálu.
Snadno se čistí. Stačí omýt vodou nebe vysokotlakým čističem.
Bez zápachu i bez vůně.
Vyrobena s ohledem na životní prostředí - materiál bez PVC
Lehká a skladná.
Parametry a specifikace

Výrobce: RIGUM (český výrobce gumových koberců a van do kufru)
Materiál: elastická směs kaučuku
Výška hrany: cca 2 cm
Hmotnost: cca 3 kg u běžné velikosti vany
Odolnost: voda, oleje, chemické látky, vysoké i nízké teploty
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rigum
Značka vozu Škoda
Model vozu Fabia